Duke menduar per nje VALENTIN ndryshe !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Duke menduar per nje VALENTIN ndryshe !

  Receta Gatimi

  Duke menduar per nje Valentin ndryshe po kerkoja ne koke per sa me shum ide qe ndryshme po duket se isha e pa shpres ..... Por prap nuk u dorezova dhe mendova te hap nje teme per te gjith ne qe e festuam diten e te dashuruarve ne forma te ndryshme ... dikush me dashurin e jetes ... dikush me shoqerin grup ose kolektivce ... dikush me enderra apo dikush duke then qe un nuk kam fest sot keshtu qe festoj 15-en ... ti lem menjan kto dhe ti japim rastin vetes te shprehim dashuri sa me shum te mundemi vetes dhe personave qe dua apo qe pelqejm por qe nuk ua shprehim dot ...........
  Nje Valentin ndryshe ! ku me nje qetesi absolute ne mendje nen ritmin e kenges SERE NERE - TIZIANO FERRO fillojm te mendojm per dashurin ...... kush e fillon i pari ??? apo doni ta filloj un

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kam harruar te shtoj qe cdo kush mund te tregoj nje histori dashurie vetjake nqs ka deshir

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pergjigju pa u menduar gjate!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-02-2011, 11:31 PM
 2. Qelizat e trurit punojnė mė ndryshe nga ē’ėshtė menduar
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:29 PM
 3. Rama: Berisha ka vetėm 10 ditė kohė pėr t’u menduar
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2009, 06:30 PM
 4. Krijo nik ndryshe
  Nga genocid nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 08:38 PM
 5. Llogari per sms Falas (San Valentin Day)
  Nga Lirenti nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 10:52 PM