Hajduti mer demshperblim nga personi qe vodhi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Hajduti mer demshperblim nga personi qe vodhi

  Receta Gatimi

  Pronari i nje aktiviteti privat "kapi mat" nje prej punonjesve te tij duke plotesuar nje cek ne emer te tij me firmen e pronarit te tij.Ceku kish nje vler prej 845 lira ose 1000 euro.

  Pronari pasi e kapi i vari ne qafe nje tabele ku shkruhej<<Jam hajdut.Kam vjedhur 845 lira dhe po shkoj ne polici, dhe u nisen ne kembe deri ne rajonin me te afert te policise.
  Atje punetori pranoi fajin dhe u la lire........
  Por nuk mbaron me kaq historia...........punetori i cili kish ngelur i shokuar nga e gjithe kjo mesele vendos te mari hak ndaj punedhenesit te tij.Keshtu ai vendos ti beje nje denoncim pronarit te tij per shkelje te te drejtave personale dhe ne gjyq fiton
  Gjyqi vendosi qe pronari duhej ti paguante nje gjobe prej 15000 eurosh punetorit te tij hajdut
  Prandaj beni kujdes se mos e pesoni edhe ju ndonjehere hahahahah

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me ne fund qe nje hajdut del i zgjuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Personi Siper....2
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 203
  Postimi i Fundit: 12-10-2013, 08:21 PM
 2. Burgoset fallxhorja, u vodhi klientėve 300,000 dollar !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 02:16 PM
 3. Kapet hajduti pėr vetėm 10 minuta, falė njė aplikacioni
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2010, 06:36 PM
 4. Facebook fiton dėmshpėrblim prej 711 milionė dollarėsh
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-11-2009, 10:44 AM
 5. Greva e seksit, bashkėshorti kėrkon dėmshpėrblim
  Nga Lirenti nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 04:10 PM