Nese shitesja e dyqanit eshe seksi, burrat shpenzojne me shume


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Nese shitesja e dyqanit eshe seksi, burrat shpenzojne me shume

  Receta Gatimi

  Ky thashethem eshte per te gjithe ata qe duan te rrisin paska shitjet ne dyqanin e tyre! Ne fakt me shume se nje thashethem eshte nje studim i disa kerkueseve belg dhe hollandez.  Ata dolen ne iden se sa me sexy te jete shitesja aq me shume do te shpenzojne meshkujt! Sidoemos kur meshkujt jane singel ata blejne sende te kushtueshme dhe lluksi.

  Studimi eshte bere mbi 133 meshkuj! Mendoni se kane te drejte?

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahaha shum te drejt madje esht mir femrat te punojn ne cdo dyqan keshtu do ket rritej te ekonomis hahha

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  huh po mana duan meshkujt ..... pale kur ven ne dyqan thon ca kerkojn pastaj thon ju cme sygjeroniii ..... hahaha

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hahhah, kur pyesin, ēfare me sygjeroni se ka mendjen fare per te blere! Vetem per tu futur ne muhabet me shitesen! Me kujtohet 1 dite vere me nje shok! Jemi futur ne nje dyqan veshjesh nga dreka dhe kemi dale kur u mbyll dyqani ne oren 8, pa blere gje!

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhaha paskeni ber kerrdin me muhabet ju renii ahhahahha

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  po po, ishtin dhe nga ato ditet e nxehte qe sdilte njeri nga shpia, nuk te shqetesonin klientet e tjere!!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahhahah sa te zgjuar juuuuuu ncncncnc

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kto i bejn vetem donzhuanet ...por...duke qen se te gjith meshkujt jan te till , i bie qe ky sondazh te jet meseee i vertet

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  o reni po mir mo po ndonje pun i bet asaj shiteses ju ?????

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O reni jo te gjitha jan te tilla si ajo ne foto , heeh se bej kot ca ka edhe nga ato qe nuk i shkel njeri ne dyqan :

 11. #11
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Hipnoze eshte nje shitese e bukur eshte e vertet qe te ben te blesh dicka patjeter,ne shqiperi po nuk qe shitesja e e bukur sbehet fjale te hyj njeri ne dyqan.

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kliton, imagjino bariseten bukuroshe - 20 kafe ne dite! Gjithe klubi plot ēdo ore!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  o reni po mir mo po ndonje pun i bet asaj shiteses ju ?????
  Jo ai shoku im donte te te blente pantallona, por si vinte masa hehehe, gjithesesi ishin dy shitese!

 13. #13
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Po te ishte baristja ashtu,10 here do shkoja une ne dite ,5 here do pija kafe,nja dy here sikur kisha harruar ndonje gje,3 here sikur do kerkoje ndonjerin,dhe 2 here te tjera per te blere cigare,kshu kot fare vetem te shihja baristen e mire

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin

  Jo ai shoku im donte te te blente pantallona, por si vinte masa hehehe, gjithesesi ishin dy shitese!
  hahahahhahahhahahha

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  parameno me qene ajo ne 1 club... bohesh 8she pa i pi 2 gota lol

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Te gjithe Baret/Klubet shqiptar kane kamarier djem! (((((


  nuk kemi kultur te na sherbej nje femer!

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  mendimi im eshte qe kamarjerja apo kamarjeri nuk me prish shume pune ,ne fund te fundit nuk eshte kjo ajo qe me afron ne lokale ,ka vende te tjera per keto pune qe ju shkon mendja juve .ahahahha.une per vete shkoj neper lokale qe jane banakieret femra jo per ndonji gje por thjeshte sepse jane me pastra .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare eshe dashuria e vertete?
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-09-2013, 06:00 PM
 2. Burrat mė tė lumtur nė martesė nėse gruaja ėshtė mė e dobėt
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 11:47 AM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-12-2010, 01:15 PM
 4. Seksi: Sipas nje studimi eshte i merzitshem nqs zgjat shume
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 07:11 AM
 5. Gratė qė flenė pak, mė shumė probleme sesa burrat
  Nga ema_d nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-03-2008, 09:08 AM

Etiketat pėr kėtė Temė