Urime Pavaresia e Kosoves !


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 21
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Urime Pavaresia e Kosoves !

  Receta Gatimi

  Neser eshte 17.02.2011. Eshte nje dite e madhe per te gjithe shqiptaret anembane botes. Para tre viteve me 17.02.2008 eshte shpallur pavaresia e Kosoves.

  Tė nderuar anėtarė tė forumit nė pėrgjithėsi dhe shqiptarėve kudo qė ndodhen:Urime
  kėtė ngjarėje tė madhe historike kombėtare.

  Ju Uroj Tė Gjithė
  Shqiptarėve kudo qė ndodhen nga Zemra tre vjetorin e Pavaresin se Kosovės.

  (e pash qe ishte nje teme e tille,por kete e hapa per tre vjetorin)

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  URIMET ME TE PERZEMERTA PER DITEN E PAVARESISE KOSOVE

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Iken 3 vjet! Urime per pavarsine e Kosoves!
  Mezi po te pritej gjendar

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Pavarsi ku nuk ke te drejt vetvendosje uff!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pavarsi ku nuk ke te drejt vetvendosje uff!
  Gjerat e mira behen avash avash! Duhet durim!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pavarsi ku nuk ke te drejt vetvendosje uff!
  pse ne kosov nuk ka votim te lir ?

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse ne kosov nuk ka votim te lir ?
  Asgje nuk miratohet nga vota e popullit tjert vendosin per kosoven!

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar pavaresin kosova !!!!!!

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk eshte vetem Kosova ne kete situat Erina! Ka dhe me keq, prandaj thash! Ka vende qe konsiderohen te lira dhe jane me keq se diktatura!

  Mendoj se vendet e tjera Kosoven e konsiderojne si te "voglen" keshtu qe vendosin "ATA" derisa te krijohet nje status me i qendrushem dhe ATA te kene besim!

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Gjerat e mira behen avash avash! Duhet durim!

  Edhe durim ka kufi renix, je ne liri e nuk ke te drejt te vetvendosesh kesaj i thon PADRJETESI

 11. #11
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime gjithe shqiptareve Pavaresin e Kosoves, po te ishte pytur populli i kosoves mbi 90% jemi qe te ishte flamuri i Kosoves 'Kuq e Zi me shqiponje' po ja tjeter kush vendosi,,,q'ti besh tash:roll

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk eshte vetem Kosova ne kete situat Erina! Ka dhe me keq, prandaj thash! Ka vende qe konsiderohen te lira dhe jane me keq se diktatura!

  Mendoj se vendet e tjera Kosoven e konsiderojne si te "voglen" keshtu qe vendosin "ATA" derisa te krijohet nje status me i qendrushem dhe ATA te kene besim!

  Po cdo njeri qan hallet e vete mo renix,Nuk eshte e drejte te behet keto padrjetesi dhe nuk te ljojn tjesh zot shtepije !ka vende edhe me te vogla per nga numri i banorve , po askush nuk ja mohon te drejten , ngaj here mendoj se shqiptaret jan te mallkuar!

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Pavarsi ku nuk ke te drejt vetvendosje uff!
  Tash edhe une kam shtet kam adres kam inentitet
  Por shtetėformimi nė tre vjet ka shkuar mė ngadalė sesa qė kemi pritur p
  ėr shume arsye tė faktorit te jashtem e pak edhe te mbrendeshem ėshtė mese normale qe shkon pak kohe deri ne finalizim

  Njė gjė ėshtė shumė e sigurtė une jam i lire ,... Pavarėsia ėshte arritur!!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  Tash edhe une kam shtet kam adres kam inentitet
  Por shtetėformimi nė tre vjet ka shkuar mė ngadalė sesa qė kemi pritur p
  ėr shume arsye tė faktorit te jashtem e pak edhe te mbrendeshem ėshtė mese normale qe shkon pak kohe deri ne finalizim

  Njė gjė ėshtė shumė e sigurtė une jam i lire ,... Pavarėsia ėshte arritur!!
  C'far je i lir te beshe te shkosh nga nje qytet ne tjetrin dhe kaq!kesaj i thua ti lir!

 15. #15
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  C'far je i lir te beshe te shkosh nga nje qytet ne tjetrin dhe kaq!kesaj i thua ti lir!
  Po te kuptoj se qfar thua ti ,por ne nuk kemi pasur mundsi qe te qlirohemi vet nga kthetrat e pushtusit,kemi pasur nevoj per ndihme, prandaj per ca gjera shkon edhe pake kohe deri sa te rrogullohen.


  E di qe ka shume gjera per tu rregulluar ama Kosova eshte e Pavarur keto qe thua ti jane qeshtje teknike
  Ka shume per tu debatura per kete qe pyet ti
  Po deshe hape nje teme pikrisht per kete prblem


  Me respekt gjendar

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per mua pavarsija eshte kur miratohet vota e popullit..

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Eshte folur shume ne Kosove kjo: 500 vjet Milet, 100 vjet Narod, 10 vjet People . Mire e ka Erina ka te drejt por kjo eshte gjendja e tanishme, kurse kete gjendje vetem ne (populli i kosoves) mund ta ndryshojm me pune.
  Amerika e done Kosoven i don shqiptaret,,,,,,,,, shpresoj se do behet mire "dikur!!".

 18. #18
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  I do not want to reply, is your opinion

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Eshte organizuar ndonje feste per 3-vjetorin e pavarsis!

 20. #20
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Eshte organizuar ndonje feste per 3-vjetorin e pavarsis!
  Ka festime ne qdo vend, por une e lash te dal ne mbremje me shoqri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Nė portalet serbe: Urime Pavarėsia e Kosovės
  Nga abdullah92 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 04:19 PM
 2. Urime Pavarsia e Kosoves !!!
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 06:49 PM
 3. Urime Mėvetėsia e Kosovės
  Nga Kampioni99 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-03-2008, 06:10 PM
 4. Pavarėsia e Kosovės do shpallet mė 17 shkurt
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 03:59 PM
 5. Pavarėsia e Shqipėrisė-Krijimi i shtetit tė ri
  Nga Lirenti nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-11-2006, 03:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė