Endrrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 36
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Endrrat

  Receta Gatimi  Si thoni sikur te shkruajme ketu endrrat duke filluar qe nga ajo qe pam mbreme e deri tek me te cuditshme , te frikshme , te bukura qe kemi pare ndonjehere !

  Le ti komentojme sebashku

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pegezime per kete teme qe ke hapur!

  Gjeja qe me jep bezdi tek enderrat eshte se kur dua te therras dike nuk arij dot! Nuk me del zeri! dhe nqs do e bej do me dal gjumi dhe sado te perpiqem se kap dot me ate enderr!

  Si mund te shpjegohet?

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ooo kjo me ka ndodhur edhe mua 100 her , na ndodh te tereve ..se kam iden , ne fakt sme ka ndodh vetem ne versionin e zerit , por kam par nje enderr sikur me ndiqte dikush dhe nuk ecja dot
  ose sikur isha ne provim te gjuhes , te gjith shkruanin kurse un nuk shkruaja dot
  esht tmerr....
  per ta shpjeguar se di

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ehe, do te informohem dhe un per me tej

  Rasti tjeter eshte kur behesh heroi i endrres, dhe kur vjen puna per te shijuar momentin me te bukur eshte bere mengjes, bie zilja e zgjimit ose eshte dikush duke te therritur sa inat!!! mundohesh te flesh por se kap dot me trofeun!!!

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kto me heronj & heroina i kam me sy hapur un ...kshu ne gjum sme kan dal ndonjeher
  mua , sa her jam me temperatur , me del e njejta enderr , po kam mbi 7 vjet kshu...nje enderr e tmerrshme , qe nuk e shpjegoj dot tamam ashtu sic e shoh ...sikur me varrosin nen asfalt...
  sa her qe jam kshu un , kur vi ne vete , shikoj mamin / babin si te pataksur duke me folur "zgjohu" (se gjat endrres flas / bertas/ qaj )......

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do kesh par ndonje rruge qe shtrohet, kur ke qene e vogel? Boh shume e ēuditshme!

  Ndersa nje ender qe ma shpifte kur "isha i vogel" si thua ti, ka qene se futesha ne disa tynele, labirinthe qe humbja dhe kishte ngushtica qe nuk me nxinin!!! Mah por u mundova ta harroj! E tani se kam me problem
  Besoj se mjafton te ndertosh nje figur fituese dhe mund ta mundesh dhe enderren e keqe!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ooooo ajo qe tha reni edhe mua me ndodh shpesh ....... jan edhe ca enderra qe ndodhin sa mbyll syt dhe te trembin duket sikur bie apo te rrotullohet bota etj. dhe zgjohesh direkt ... un mendoj se jan nga lodhja me ndodhin kto .....

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Do kesh par ndonje rruge qe shtrohet, kur ke qene e vogel? Boh shume e ēuditshme!

  Ndersa nje ender qe ma shpifte kur "isha i vogel" si thua ti, ka qene se futesha ne disa tynele, labirinthe qe humbja dhe kishte ngushtica qe nuk me nxinin!!! Mah por u mundova ta harroj! E tani se kam me problem
  Besoj se mjafton te ndertosh nje figur fituese dhe mund ta mundesh dhe enderren e keqe!
  jo ore ca rruge kam par .....qe thua ti , mjafton te ndertosh nje figur fituse dhe e mund endrren , pse se ben kte ti me ate endrren qe nuk flet dot ?..pastaj mua nuk esht se me del ne gjendje te zakonshme ,,,vetem kur jam semur (me temp)

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ehe, kuptoj! Ishalla ste ze me temperatura keshu shpeton dhe nga endrra! figura mund te jete Tachipirina

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Interesant cdo her ne enderr ke perosnazhin hero cdo here sfidon ti? un per vete si besoj endrrave aspak dhe nuk eshte mir te spjegohen te tregosh endrren..

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ne ēkuptim thua "nuk eshte mire" - ku dallohet e mira dhe e keqe enderres?

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Asgje nga endrra nuk behet realitet ase e mira ase e keqja .Endrra vetem te ben merak ,kurr mos ju besoj nese fillon ti besoshe kurr sdo jesh i qet aty gershetohet e mir dhe keqja , nese ndodhe se sheh enderr fatkeqasi dhe te nesermen ndegjoj se me te vertet ka ndodhe mos i beso prap endrres!endrra mbete enderr me sy mbyllur asgje tjeter...

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Erina, kurse un mendoj se enderra eshte vetem nje pasqyrim i dites pare nga nje kendveshtrim ndryshe!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Per mua endrra ngelet enderr asgje me shum.kurr nuk me ke ndodhe diq ne realitet nga endrra ase e mir ase keqja nuk te vin nga endrrat vetem te ben merak sikur se fati ne letra..asgje te vertet nuk ka ..

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kur esht enderr e keqe nuk u besojm ne , kur esht e mir u besojm
  ja te them dhe nje tjeter un
  me doli ne enderr sikur me vdiq mami , dhe sikur babi u martua me nje tj qe ish fikssss si mami por shum e ftoht , me nje shikiiim te eger
  dhe un i bera shpjegimin tim endrres , e para kur vdes nje njeri ne enderr i zgjatet jeta :d dhe e dyta dmth qe mami dhe babi im duhet shum

  kur zgjohesh dhe ben kto shpjegime gezohesh , por kur i shikon ne enderr perjeton mankth...

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kur esht enderr e keqe nuk u besojm ne , kur esht e mir u besojm
  ja te them dhe nje tjeter un
  me doli ne enderr sikur me vdiq mami , dhe sikur babi u martua me nje tj qe ish fikssss si mami por shum e ftoht , me nje shikiiim te eger
  dhe un i bera shpjegimin tim endrres , e para kur vdes nje njeri ne enderr i zgjatet jeta :d dhe e dyta dmth qe mami dhe babi im duhet shum

  kur zgjohesh dhe ben kto shpjegime gezohesh , por kur i shikon ne enderr perjeton mankth...
  prandja them te mos i besosh endrres, labija ( larg qof ) po te kishe ndodhe nje fatkeqsi nga ajo enderr cdo here do jetosh e friksuar se mos shof prap endrra till e me ndodh diq tjeter e lig !gjej me mir eshte ti harrosh dhe te mos tregoshe endrren

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uu moj erina sa fobi i paske endrrat dhe ti , un e hapa temen per ti komentuar endrrat bashk , jo per ti shpjeguar
  ka ca gjera qe nuk i shpjegon dot as shkenca e as feja e jo me un & ti

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Forumista, keni par ndonje enderr kto kohet e fundit, se mua per gjum sme ka ngel shume kohe

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e kisha harruar fare kte tem

  kto kohet e fundit kam par un ca endrra te cuditshme ....po mua spara me dalin , e kam then edhe me lart
  por...sec kam nje ndjesi qe...

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  duhet te jete stresi i provimeve prandaj!

  Forca kurajo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Endrrat e se ardhmes
  Nga lettas nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 03:57 PM
 2. Endrrat dhe llojet e tyre
  Nga noernige nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 11:14 PM
 3. Ėndrrat
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 10:15 AM
 4. Endrrat janė dėshira, por me drita tė kuqe
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 05:33 AM
 5. Ngjyrat & Endrrat
  Nga Lirenti nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 03:07 AM

Etiketat pėr kėtė Temė