Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 97
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Cfare kerkon nje femer te nje mashkull ? (anasjelltas )

  Receta Gatimi

  Cfare kerkon nje femer te nje mashkull per tu lidhur ose per ta pasur partner ?
  Ju personalish cfare kerkesash keni per nje mashkull ? (Ato kerkesa qe jane te domosdoshme)
  Cfare duhet te kete nje mashkull qe te jete partneri juaj ?

  =-==-==--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-==-=-=-=--==-=--=-=-=-=-=-=-==--=-=-=-=-=-=-=-==-=-

  Cfare kerkon nje mashkull te nje femer per tu lidhur ose per ta pasur partnere ?
  Ju personalish cfare kerkesash keni per nje femer ? (Ato kerkesa qe jane te domosdoshme)
  Cfare duhet te kete nje femer qe te jete partnerja juaj ?


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mendoj se keto dy pyetje ndryshojne shume me moshen e individit! Un po marr nje shembull te nje moshe te rritur!

  Rasti se ēfare kerkon nje femer nga mashkulli:
  Siguri ne raport - Mashkulli duhet te jete i sigurt ne ato qe ndien, perndryshe ben femren te lindin ide qe ta braktis.
  Respekt - Nuk referohem violences por te pakten gjerat minimale te shoqerise as qe duhen menduar.
  Duhet ta degjosh - Femra duhet te kete nje pike referimi ne shume gjera!
  Embelsi, romanticitet, humor etj qe keto varen me shume nga tipi i femres

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  reni ju qe jeni meshkuj nuk do flisni se cfar duam ne nga ju , por se ca doni ju nga ne
  dmth ti do i prgjigjesh pjese se dyt jo te pares...

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Besoj se me veshtire eshte te kuptosh te kunderten! Por dhe ate do ta shkruaj! Pres me pare ndonje replik!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sinqeritet sinqeritet dhe vetem sinqeritet tjarat vina pastaj vaj..

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ee erina mos thuaj vetem sinqeritet dhe pik...po sikur ai te jet shum i sinqert por te jet dembel , apo pijanec ,,he?..te nxihet jeta !!!!

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hhahahah jo moj motra ishalla jo pijanc kete se duroj ,ama labja njerz e sinqert shum i vlersoj dhe mendoj se zanafilla e njerit te mir eshte nga sinqeriteti.. ndoash jam gabim por un till mendim kam.

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo nuk e ke fare gabim ...vetem se tek dikush nuk duhet te kerkosh vetem sinqeritetin , me kupton...per deri sa ti si erin je shum vajz e mir dhe pa vese , ather nje njeri te till duhet te kerkosh

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mir thua ti , por e veshtire te takosh njeriun siq je vete, nuk them se jam e pa te met por jo edhe manipuluse e shum gjera tjera se mund te bejn tjere se te bejn me dhembje koke beso .

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Mos e nxirrni fytyren e femres kaq ideale saqe vetem sinqeritetin keni renditur - Femra ne krahasim me mashkullin eshte shume ezigjente mbi kete te dytin. Keshtu forca flisni.... nuk besoj se po flasim per mashkullin ideal apo per shpirtin binjak!


  Kurse mashkulli kerkon shume pak gjera!
  Te paren smund ta shkruaj ketu (po e le te nenkuptohet)! Dhe tjetra eshte nje mike ne jete!

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Cfare kerkon nje femer te nje mashkull per tu lidhur ose per ta pasur partner ?
  Ju personalish cfare kerkesash keni per nje mashkull ? (Ato kerkesa qe jane te domosdoshme)
  Cfare duhet te kete nje mashkull qe te jete partneri juaj ?
  ..qe nje mashkull te jet partneri im duhet te pakteeen te ket kto cilesi
  1-te jet dor e bardh
  2-njeri pa vese
  3-te me respektoj & doj mua
  4-te jet i sinqert
  5-te mos jet me idet e mykura te patriakalizmit (dmth , jo shum xheloz , jo me ate iden "bej si them un por mos bej si bej un "...apo kte "jam un zot ktu " )
  etjjj

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  duhet te me respektoj mua dhe te me doj gjithashtu
  te me pranoj ashtu sic un jam
  te jet i sinqert
  dhe jo patriarkal

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Cfare duhet te kete nje femer qe te jete partnerja juaj ?
  Duke dal pak nga pegjithesia, mund te them se disa nga tiparet/karakteret e partneres qe deshiroj, jane:

  Te jete inteligjente!
  Te kete nje prezence terheqese!
  Te di te fal dashuri!
  E durueshme dhe e kuptueshme!

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Duke dal pak nga pegjithesia, mund te them se disa nga tiparet/karakteret e partneres qe deshiroj, jane:

  Te jete inteligjente!
  Te kete nje prezence terheqese!
  Te di te fal dashuri!
  E durueshme dhe e kuptueshme!
  le te jet e zez ( pa dashur te paragjykoj askend )

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  le te jet e zez ( pa dashur te paragjykoj askend )
  As un nuk jam rracist! Por nuk me pelqen nje partnere "e zeze", ēeshtje preference! : floke: Dhe me shume brune se bionde!

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e kisha llafin rrac e zez , jo domosdoshmerisht e zez nga fytyra....dmth se ke problem

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e kisha llafin rrac e zez , jo domosdoshmerisht e zez nga fytyra....dmth se ke problem
  Po dhe un per rrace te zeze e mora, sepse zeshkane me pelqen! ka nje NUK pergjigja ime siper!

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e lexova nukun , por mendova se nuk te nukte thj nga ngjyra e zez e fytyres, se vet e the "ceshtje preferencash" apo jo

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ti do te lidheshe me nje person me rrace te zeze?

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  1-te jet dor e bardh
  po ta lexoje kte qe kam shkr un , do e kuptoje pergjigjen !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 176
  Postimi i Fundit: 19-11-2014, 11:38 PM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 10:07 PM
 3. Fjalor, Femer-Mashkull
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 20-01-2014, 09:25 PM
 4. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:24 PM
 5. si te besh te lumtur nje femer apo nje mashkull.
  Nga smart nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM