Sot Majdi del nga spitali


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 52
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Sot Majdi del nga spitali

  Receta Gatimi

  Nese e keni ven re Majdi ka nja 1 jave qe shyn fare ne forum ...dhe kjo sepse ai eshte operuar nga apandesiti...
  Pas nje operacioni qe shpresojm shum te ket qen me sukses , ai sot del nga spitali
  Te shkuara majdi
  Te presim te na vish sa me shpejt ne forum !

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uaaa vertet thua ? sukses majdi

 3. #3
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Dhe une uroj te kete pas sukses operacioni, eja Majdi ne forum na ke munguar ore, te presim....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Labja, nuk eshte 1 prilli sot!!

  Majdin e kane kapur per ushtar! I kam lexuar emrin ne gazet!

  Le ta urojme nga forumi qe u kthefte faqebardhe!


  (ishte nje shaka)

  Te shkuara Majdit!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 19-02-2011 mė 06:36 PM. Arsyeja: per keqkuptime

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Nje mend ka shkuar per sherbimin ushtarak a, hajde urime i deshirojm suksese

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Labja, nuk eshte 1 prilli sot!!

  Majdin e kane kapur per ushtar! I kam lexuar emrin ne gazet!

  Le ta urojme nga forumi qe u kthefte faqebardhe!
  Tani kujt ti besojm ne ?

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Labja, nuk eshte 1 prilli sot!!
  un nuk jam budallack ti ndjell tjetrit te keqen kot !!!!
  majdi u operua vertet
  megjithate ti beso ca te duash , ste detyron kush !

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jo, ne fakt je e zgjuar! Me more iden! Gjithesesi doja te beja nje shaka te thosha qe e moren ushtar! por u kutova cik vone!

  Gjithesesi dhe un i uroj te shkuara dhe ri-kthim sa me te shpejt!

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ore tani mund te na thone te verteten se nuk po e marrim vesh,vertet eshte operuar??? se ushtria nuk eshte ndonje gje e keqe besoj,kurse operimi eshte dicka qe ka te beje me shendetin,,tani na tregoni te verteten......??!!

  Ne qoftese eshte operuar i uroj nje sherim sa me te shpejte te jete e mundur,dhe doja te thoja se mungesa e tij ndihet jashtezakonisht shume....

  Te Shkuara MAJDIT!

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Nese eshte operuar i uroj sherim te shpejte
  Gjithashtu edhe rikthim me shendet te plote ketu mes nesh ne forum
  Mire ardhsh Majdi te presim te gjithe ..................

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po po, siē e tha labja, ka bere operacion apandesitin! Eshte mire dhe ju dergon shume te fala, te hene ka mundesi te dali nga spitali!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  te hene ka mundesi te dali nga spitali!
  ...un di qe ai ka dal sot nga spitali

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shuum te shkuara Majdi

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ...un di qe ai ka dal sot nga spitali
  Nuk ka shume qe fola, dhe me tha se te henen do e nxjerrin!

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  cne kaq shum ...un kur jam operuar 2 dit me kan mbajt

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  cne kaq shum ...un kur jam operuar 2 dit me kan mbajt
  po ti nga se je operuar ????? o.O

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  nga apandesiti

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  edhe ti o.O .......... para 1 muaji babi im u operuar nga dicka tjeter dhe ishte dh enje djal qe u operua nga apandesiti ai sa u peruar ungri t kemb iku n shpi miku ......

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Majdi te shkuara te harruara dhe te mire presim ne forum..

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po kshu duar bosh po e uroni ju ore, sju vjen turp

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Majdi
  Nga lovee nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 114
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 12:54 PM
 2. Del nga spitali foshnja me organet nė anėn e gabuar
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 10:55 PM
 3. Pershendetje nga MAJDI
  Nga MAJDI nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:34 PM
 4. Gezuar ditelindjen Majdi!
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:35 PM
 5. Berat, lirohet nga spitali 13-vjeēari vrasės
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2008, 04:30 PM