10 mizori te femrave ndaj meshkujve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  10 mizori te femrave ndaj meshkujve

  Receta Gatimi

  Nuk pėrgjigjen nė telefon
  Mezi i keni bindur qė t’u japin numrin e telefonit dhe ndjeheni krenarė pėr veten. Sharmi dhe paraqitja juaj i kanė bėrė pėrshtypje. Fatkeqėsisht, kur pėrpiqeni t’i telefononi nuk pėrgjigjet, ose mė keq akoma, mund t’u ketė dhėnė njė numėr telefoni tė rremė.

  Pėrdorin meshkujt pėr pije falas
  Disa femra kur dalin planifikojnė qė tė mos shpenzojnė asnjė qindrakė pėr pije nė bare a klube. Kėshtu ato pėrdorin dredhitė femėrore pėr tė bindur meshkujt qė t’u paguar pijet. Deri sa arrijnė qėllimin e tyre ato flirtojnė pak, buzėqeshin e nė fund ikin nė punėn e tyre.

  I pėrdorin meshkujt si port
  Mbase keni qenė nė njė marrėdhėnie pėr disa kohė dhe keni vėnė re se ajo ka filluar tė hedhė sytė sa andej kėtej. Zihet mė shpesh me ju ose nuk zihet fare. Shoqet e saj e lėnė muhabetin pėrgjysėm sapo ju afroheni. Ajo e ka ndarė mendjen t’ju lėrė por ėshtė nga ato femrat qė duhet tė gjejė mė parė njė tjetėr.

  Manipulojnė meshkujt emocionalisht
  Meshkujve nuk u pėlqen t’i shohin femrat duke qarė dhe disa prej tyre shfrytėzojnė kėtė fat dhe e pėrdorin pėr tė arritur atė qė duan. Nė pėrgjithėsi, femrat janė mė emocionale se meshkujt dhe ėshtė e lehtė pėr tė pėrdorin dobėsinė e meshkujve pėr tė arritur qėllimet e tyre.

  Pėrdorin dhunėn fizike
  Meshkujt janė rritur me idenė se tė godasėsh njė femėr ėshtė diēka rreptėsisht e ndaluar. Fatkeqėsisht, ka disa femra qė e pėrdorin kėtė aspekt tė meshkujve pėr tė fituar kontroll mbi ta. Nė mendjen e disa femrave ėshtė e pranueshme tė gjuajnė njė mashkull me shuplakė, ndėrkohė qė e kundėrta shihet prej tyre si mizori.

  Kritikojnė meshkujt nė publik
  Njė tendencė nė rritje nė shfaqjet televizive ėshtė pėrshkrimi i meshkujve si idiotė, ndėrkohė qė bashkėshortet dhe tė dashurat e tyre janė inteligjente dhe tė bukura. Kjo mund tė kontribuojė nė jetėn reale dhe femrat ta konsiderojnė si normale qė tė kritikojnė meshkujt e tyre nė publik.

  Nuk tregojnė statusin e marrėdhėnies
  Ju mund tė vini nė punė lėvizjet tuaja mė brilante dhe duket se po bėni progres me njė vajzė simpatike qė s’ka shumė qė e keni takuar. Kur arrini nė pikėn qė mendoni se mund t’i kėrkoni pa frikė numrin e telefonit ajo u thotė: “Unė kam tė dashur”. Sigurisht, do kishte qenė shumė mirė sikur t’ua kishte thėnė qė nė fillim.

  Refuzojnė marrėdhėniet intime
  Kjo ėshtė diēka qė femrat e bėjnė pėr shekuj me radhė. Ato pėrfshihen njė raport dhe refuzojnė marrėdhėniet intime pėr sa kohė ta shohin tė arsyeshme, ose e pėrdorin si formė presioni pėr tė marrė atė qė duan, ose thjesht pėr tė ndėshkuar mashkullin qė kanė nė krah pėr njė sjellje qė atyre s’u pėlqen.

  Testojnė meshkujt
  Ju mund tė jeni bėrė gati tė dilni me miqtė tuaj, kur e dashura ju telefonon dhe u kėrkon tė ndryshoni planet e tė dilni me tė. Ajo e di se kishit bėrė plane mė pėrpara, por mendon dhe thotė se nėse do e donit vėrtet atėherė do i ndryshonit planet pa u menduar gjatė.

  Flirtojnė pėr tė bėrė meshkujt xhelozė
  Mbase ajo ndjehet e nėnvlerėsuar, ose mbase sapo jeni zėnė, ose mbase thjesht i pėlqen ajo pamja e fytyrės tuaj tė torturuar. Cilado qoftė arsyeja, vajzat qė flirtojnė me meshkuj tė tjerė nė prani tė tė dashurve tė tyre janė manipuluese dhe tė papjekura.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha shum te bukura & te verteta ...

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po ngelm duke fol vetem per te metat e meshkujve !prandja thash hajt te behem reale hah

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Te bukura dhe interesante,flm!

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po 100 mizorite e meshkujve ndaj femrave ku shkuan?...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje e mete e femrave
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:15 PM
 2. Pse meshkujve nuk u pėlqen tė flasin
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 01:03 PM
 3. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 01:39 AM
 4. Rritet jetėgjatėsia e meshkujve
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 21-06-2012, 10:44 AM
 5. 8 gėnjeshtrat mė tė shpeshta tė meshkujve
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 01:48 PM