Puthjet sipas shenjes se Horoskopit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Puthjet sipas shenjes se Horoskopit

  Receta Gatimi  Dashi:
  Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

  Demi:
  Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


  Bricjapi:
  Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

  Ujori:
  Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

  Peshqit:
  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....


  .................................................. ...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa te lezetshme puthjet e Peshkut! Dhe pse pjesa e fundit nuk eshte dhe aq e vertet tek ujori

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  mua me ben pershtypje puthjet e luanit , qe dashkan ..

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shenje luanit do kete qen ai qe e vdiq fare ate vajzen!

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahhaa edhe e gaforres e lezetshme qenkaa ahhahaha meqe ra fjala mari po ti ca shenje je

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  binjaket jam ....ky horoskopi sesht dhe aq i vertet ta dini ...

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gaforrja...pikes i ke rene

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Dashi:
  Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

 9. #9
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Peshqit:

  Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....

  hmmm, s'qenka keq kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si i perjetojme ndarjet sipas Horoskopit!...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-07-2013, 07:41 PM
 2. Puthjet sipas shenjes se Horoskopit
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 11:15 PM
 3. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:27 PM
 4. Profesioni sipas horoskopit
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 12:31 PM
 5. Sportet sipas shenjave tė horoskopit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 10:45 PM