Urim per mamin..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Urim per mamin..

  Receta Gatimi

  Sot mami im feston ditlindjenper momentin eshte shum larg nga un dhe me mungon shumte dua shum mami im je me mira ne bot te perqafoj shummmmte dua te dua te dua engjulli im.....


  E shtrenjeta ime!
  Sot eshte ditelindja jote
  Festo e shtrenjeta ime
  Vetem sot harroj hallet
  Vetem sot,mos mendo te tjeret  Te dua oj nene,gjithnje te mendoj
  Te uroj ditelindjen dhe shume shendet
  Paq qetesi ne zemre,e lumturi ne jete
  E shtrenjta ime gezuar qofsh e lumtur gjithnje.! te don shum vajza jote erinaa


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Gezuar mami i erines , edhe 100 vjece u befsh ....u kthefsh sa me shpejt dhe me lajme te mira ishalla

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditlindjen mami i erines !!! Fat lumturi dhe shendet !

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Faliminderti shum labja ,edhe un po lutem per lajme te mira!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum faliminderti ulkin te pershendes nga ana e mamit..

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe 100 vjeēe mami Erina!! E takofsh sa me shpejt dhe festofsh sa me bukur me te!


 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Falimnderit shum shum renix.

 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime mamit Erinaa. U befte 100 vjec dhe uroj qe te jeni sa me shpejt prane njera me tjetren.

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime Urime! Dhe 100 vjece mamit te Erinė-s!

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Pak me vones , Urime edhe 100 vjece

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Urime mamit Erinaa. U befte 100 vjec dhe uroj qe te jeni sa me shpejt prane njera me tjetren.
  Ishalla bashkohem se me mungon shum faliminderi shum per urimin..

  Falminderi edhe nga ti Kliton..

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo majdi nuk eshte von se dje ishe ditlindja faliminderi shum, te uroj dhe ty te gezosh shendet te mir.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sot e dua nje urim nga ju!
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:30 PM
 2. Urim ditelindje
  Nga noemi84 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 12:26 PM
 3. Urim nga qendrim
  Nga boss1 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2009, 03:53 PM
 4. Nje urim per Kosoven
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 11:07 PM
 5. Urim per mamate e reja te forumit.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-07-2008, 09:51 PM