Thesari marramendes i tunizinit Ben Ali


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  K.O Thesari marramendes i tunizinit Ben Ali

  Receta Gatimi

  Para se ta shikoni uluni me mire  dhe thuaj ti pastaj, rrofte puna e ndershme!!!!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bo cfar pasurie

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  wooouuuuuuuu

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  GJENDAR! mos apliko efekte tekstit pasi je futur pa dashje ne listen e spam

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Flm.Desha ta bej nje pytje rreth ksaj se po e sho

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Keshtu me shfaqet Faleminderit pėr postimin! Ky postim do tė shfaqet sapo tė aprovohet nga moderatorėt tanė.

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  C'far te bej me gjith ate flori?

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  GJENDAR! mos apliko efekte tekstit pasi je futur pa dashje ne listen e spam
  Nuk jam duke aplikuar efekte tekstit dhe prap e njejta gje.Mund te me hjekesh nga lista spam apo qfar duhet ber

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pa problem, mos u shqeteso! do te rregullohet vet!

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Cfare eshte ky Ben Ali?

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Zine El-Abidine Ben Ali, ish presidenti i Tunizise!

  http://en.wikipedia.org/wiki/Zine_El_Abidine_Ben_Ali

  Thone se tani eshte i varfer dhe eshte kthyer ne endacak! Por kete se beson as qeni im!!!
  Me gjitha ate pasuri nuk eshte budall ta ruante ne nje vend! Aq sa gjeten ata nuk perben as ēerekun e pasuris se tij te shperndar neper banka boterore!

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Si duket ende jam ne listen Spam.Shume po kam problem me postime,dhe nuk po e di se kur do te rregullohet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Thesari im !!
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 10:25 PM
 2. Limoni, thesari qė kuron sėmundjet
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 11:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė