Halloween !!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Halloween !!!

  Receta Gatimi

  Halloween, festa e Amerikaneve & Kanadezeve.

  A e festoni dhe ju?


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Halloween !!!

  PO mer vllai se si do i pastrojne magazinat kta, disa familjare qe kom pyt sot doli se asnjeri nuk kishte blere me pake se 60-70$ vetem karramele plus pastaj edhe ato maskat e zbukjurimet e shpise. un per vetet e festova me menyrat e rinise vajta te kerkoja karamele( apo sic i thone keta strik and tree ) ne club nja dy gota me karamele edhe erdha ne vete

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Halloween !!!

  Une nuk festoj festa te tilla.

  Kjo feste e ka prejardhjen nga Paganet, dhe eshte nje feste dhe jo aq e pafajshme sa duket.

  Nga vete fotot, kostumet qe veshin dhe ato qe simbolizojne, eshte satanike. Ate dite te gjithe shikojne filma horror.

  Per veten time une do ti shmangesha kesaj feste, nuk eshte aspak edukative as per femijet.

  I rashe shkurt, po deshet hollesira ua them

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Halloween !!!

  Emaus kete feste e festojne te gjithe ata qwe beojne dhe ata qe nuk besojne, kjo feste eshte sipuna e karnavaleve te brazilit, apo asaj festet qe bejne Kinezet qe dalin neper rruge me ato dragonjte gjigand, por gjithsesi asnje njeri nuk e shikon nje gje nga i njejti kend veshtrim.

  ME RESPEKT PoLiGrAfIkSi

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Halloween !!!

  Qe te treja keto festat qe the jane o nene o nene

  Poligraf une shikoj ate realitet ne keto festa qe te tjeret nuk kane aftesine ta shikojne dot.


 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Halloween !!!

  HappyHalloween!!!
 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Halloween !!!

  Bravo Daku, vetem ti me kupton mua

  Fut ndonje foto tjeter fut, mbase vine ne vete

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Halloween !!!

  Po dhe ne ne france e festuam festen e halloween. Femijet e vegjel dolen dere me dere per te mbledhur karamele kurse ne dolem ne sheshin e madh te qytetit dhe ja kaluam shume mire.

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Halloween !!!

  Ne ne Shqiperi pak fare per te mos thene qe nuk festohet!
  Mua personalisht, nuk me bie mendja per keto gjera!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kukulla e Halloween-it bėhet kufomė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 09:52 PM