Muzike shqiptare e viteve 80'-90'


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 77

Tema tė ngjashme

  1. Brezi i Viteve 80
    Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-02-2013, 02:32 PM
  2. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
    Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:41 PM
  3. Gjirokastra e viteve 20 -40
    Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 29-02-2008, 10:43 PM
  4. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
    Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 12-10-2007, 06:59 AM

  1. #1
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13

    Muzike shqiptare e viteve 80'-90'

    Megjithese nuk kam jetuar ne ato vite , ka disa kenge qe me pelqejn vertet shum
    Jan te thjeshta , por ama origjinale , dhe qe skan per te vdekur kurr !


  2. #2
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13

  3. #3
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13
    me bejn te ndihem shum mir kur i degjoj

  4. #4
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13
    kjo esht yll

  5. #5
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Pranvera do lule shume!


    Refreni:
    Nje pike vese mbi faqe ra
    o moter une lulet ku ti gjej,
    ajo e dinte ndaj me tha
    pranvera me nje lule jo nuk vjen,
    jo nuk vjen.

    Si lendine vet femijerija
    por fjalet e saj jo si harroj,
    sot me thote koha, dhe vete rinia
    me e bukur jeta behet me shume shoke.


    Kjo e viteve 90' - Nete Dimri!


    Nuk e Harroj nga motrat Libohova! Fituese festivalit ne RTSH

  6. #6
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13


  7. #7
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,780
    Gjinia
    Femer
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    13
    un kam qejf shum edhe nje keng qe se kam gjet ...shpresoj te ma sjellin ktu

  8. #8
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Luan Zhegu me A do te vish! - Alo alo alo.... ty te degjoja!


    E Duam Dashurine - Parashqevi Simaku


    Kur njė zog njė pellumb ne shikojmė
    duam krahė si ata tė fluturojmė
    zemra jonė tik e tak kur troket
    me zemrat flet

    Me gėzim kudo janė pranverojnė
    dhe ne sy ata mbajnė jetėn tonė
    dashurinė, lumturinė e pafund
    me ėndrra shumė etj etj...    Anita Bitri - Pse Kerkon

  9. #9
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Si e ka titullin apo ndonje fjale apo qe spo gjen?

    Te kerkoj, Irma dhe Eranda    Zgjodha njeriun, Irma

  10. #10
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Nertila Koka - C't'i Them Vellait    Kendojne Nertila Koka dhe Bashkim Alibali - Pėrherė me ty


    Zemra e ēdo moshe - Morena Reka, Redon Makashi


    Sagapo TE DUA!!!

  11. #11
    i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
    Anėtarėsimi
    Aug 2009
    Vendndodhja
    now albania
    Postime
    871
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    6
    faleminderit reni. jan vertete kenge fantastike,

  12. #12
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,220
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

    me duket kjo nuk jeton me ?

  13. #13
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
    faleminderit reni. jan vertete kenge fantastike,
    Falendero Laben per temen (mund te perdoresh dhe ikonen e reputacionit nese te pelqen tema )

    Nese me premton koha, do ti mbledh keto Kenge dhe do ti hedh ne nje CD per te gjithe Anetaret! - Keshtu kane mundesi ti degjojne kudo dhe ti permbledhura!

    Keshtu qe mundohuni mos te vendosni dy here te njejtat kenge! Flm

  14. #14
    Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
    Anėtarėsimi
    Jun 2010
    Postime
    6,220
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    11
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    megjithese nuk kam jetuar ne ato vite , ka disa kenge qe me pelqejn vertet shum
    jan te thjeshta , por ama origjinale , dhe qe skan per te vdekur kurr !

    eja o shoku yn ty tkemi pritu cke qe rrin me nje ane kaq i merzitur.. keshtu me duket ka refrin kjo kenge shum e me pelqen ps, ku eshte nertila nuk e kam par kaher ne tv kendon ajo me !!

  15. #15
    Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
    Anėtarėsimi
    May 2009
    Vendndodhja
    Diku ketej rrotull
    Postime
    8,576
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    19
    Alo alo alo.... ty te degjoja! shum tem e lezeteshme

  16. #16
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,660
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    7
    shuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te bukuuuraaa mua me pelqejn shuum te gjithaaa

  17. #17
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,037
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    26
    Ju pershendes, me kete
    Ritfolk, Enderroj


    Parashqevi Simaku - Degjoma Kengen


    Kozma Dushi - Te me vini pa trokitur


    Luan Zhegu - Kompozitori dhe femijet

  18. #18
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,660
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    7
    edhe un ju pershendes me kto :


    doja te gjeja versionin origjinal por nuk e gjeta dot megjithate edhe kjo e bukur esht

  19. #19
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,660
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    7
    super e bukur edhe kjo  20. #20
    Postues Nderi 45% Maska e ulkina
    Anėtarėsimi
    Oct 2010
    Vendndodhja
    fier albania
    Postime
    2,660
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    7
+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Brezi i Viteve 80
    Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 28-02-2013, 02:32 PM
  2. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
    Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:41 PM
  3. Gjirokastra e viteve 20 -40
    Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 29-02-2008, 10:43 PM
  4. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
    Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 12-10-2007, 06:59 AM

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas