Muzike shqiptare e viteve 80'-90'


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 77
 1. #41
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Receta Gatimi

  aaa sa me pelqen kjo kengaaaaa

 2. #42
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  se di pse me pelqejn shum kto kenget e vjetra.......dhe pse skam jetuar fare ne ate koh ....................jan super te bukura...

 4. #44
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Edhe mua me pelqejne shume...ne radio degjoj shpesh kenge te vjetra...qe mbeten ende shume te bukura...madje shume here me shume se kenget "absurde" qe krijohen kohet fundit...si kjo psh ...tekst me pa lidhje...nuk di cfare te them...duket sikur bene muahabet vajta ketu e vajta atje....


 5. #45
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ose keng te tipit
  ' ku ma ke - adelina ismaili '
  ' a don me ma thy , a don me ta thy - se di kush dreqin e kendon ncncncnc
  etjjj......

  jan ber kenget shqipe tani si mall gabi.......


  me pelqen shum kjo kenga...

 6. #46
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  E bukur shume ajo kenge!...c'ne qe je bere kaq romantike moj?......hahahahahaha...se ty te pelqenin kenget rrau-xhau...

  Aman...keto kenget sot...lene shume per te deshiruar...ta shpifin me pak fjale!...

 7. #47
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahahahaha........cne un romantike moj tu befsha.........thjesht,,,,te kto kenget e vjetra nuk bej seleksionime...balada apo dupsi dupsi....me pelqejn te tera....

 8. #48
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire bene...thash se mos u permbys dynjaja dhe te pelqenin kenget romantike........

  kjo kenge eshte hata fareeeeeee


 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

 10. #50
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  saaaaaa me pelqen kjo o zot


 12. #52
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 13. #53
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ēfare muzike, ska te krahasuar me tunde tundet e sotme

 14. #54
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 15. #55
  i/e rregjistruar 10% Maska e Receta Gatimi
  Anėtarėsimi
  Feb 2013
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sa e vogel Aurela


 16. #56
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

 17. #57
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 18. #58
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ku mi gjet kongt e viteve '80-90' kur une 92sh jom vet ^_^

  lol, ma shum m'pelqejn t'vjetrat se kto 3ja tash!

 19. #59
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ku mi gjet kongt e viteve '80-90' kur une 92sh jom vet ^_^

  lol, ma shum m'pelqejn t'vjetrat se kto 3ja tash!
  Nga 92 deri ne 1999 quhen te vjetra akoma i permbledh 90-a


 20. #60
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Sa prekse kjo kenga e mergimit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Brezi i Viteve 80
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 02:32 PM
 2. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:41 PM
 3. Gjirokastra e viteve 20 -40
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 10:43 PM
 4. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2007, 06:59 AM