Muzike shqiptare e viteve 80'-90'


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 77
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Muzike shqiptare e viteve 80'-90'

  Receta Gatimi

  Megjithese nuk kam jetuar ne ato vite , ka disa kenge qe me pelqejn vertet shum
  Jan te thjeshta , por ama origjinale , dhe qe skan per te vdekur kurr !


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me bejn te ndihem shum mir kur i degjoj

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kjo esht yll

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pranvera do lule shume!


  Refreni:
  Nje pike vese mbi faqe ra
  o moter une lulet ku ti gjej,
  ajo e dinte ndaj me tha
  pranvera me nje lule jo nuk vjen,
  jo nuk vjen.

  Si lendine vet femijerija
  por fjalet e saj jo si harroj,
  sot me thote koha, dhe vete rinia
  me e bukur jeta behet me shume shoke.


  Kjo e viteve 90' - Nete Dimri!


  Nuk e Harroj nga motrat Libohova! Fituese festivalit ne RTSH

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19


 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  un kam qejf shum edhe nje keng qe se kam gjet ...shpresoj te ma sjellin ktu

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Luan Zhegu me A do te vish! - Alo alo alo.... ty te degjoja!


  E Duam Dashurine - Parashqevi Simaku


  Kur njė zog njė pellumb ne shikojmė
  duam krahė si ata tė fluturojmė
  zemra jonė tik e tak kur troket
  me zemrat flet

  Me gėzim kudo janė pranverojnė
  dhe ne sy ata mbajnė jetėn tonė
  dashurinė, lumturinė e pafund
  me ėndrra shumė etj etj...  Anita Bitri - Pse Kerkon

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Si e ka titullin apo ndonje fjale apo qe spo gjen?

  Te kerkoj, Irma dhe Eranda  Zgjodha njeriun, Irma

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nertila Koka - C't'i Them Vellait  Kendojne Nertila Koka dhe Bashkim Alibali - Pėrherė me ty


  Zemra e ēdo moshe - Morena Reka, Redon Makashi


  Sagapo TE DUA!!!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  faleminderit reni. jan vertete kenge fantastike,

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin

  me duket kjo nuk jeton me ?

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  faleminderit reni. jan vertete kenge fantastike,
  Falendero Laben per temen (mund te perdoresh dhe ikonen e reputacionit nese te pelqen tema )

  Nese me premton koha, do ti mbledh keto Kenge dhe do ti hedh ne nje CD per te gjithe Anetaret! - Keshtu kane mundesi ti degjojne kudo dhe ti permbledhura!

  Keshtu qe mundohuni mos te vendosni dy here te njejtat kenge! Flm

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  megjithese nuk kam jetuar ne ato vite , ka disa kenge qe me pelqejn vertet shum
  jan te thjeshta , por ama origjinale , dhe qe skan per te vdekur kurr !

  eja o shoku yn ty tkemi pritu cke qe rrin me nje ane kaq i merzitur.. keshtu me duket ka refrin kjo kenge shum e me pelqen ps, ku eshte nertila nuk e kam par kaher ne tv kendon ajo me !!

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Alo alo alo.... ty te degjoja! shum tem e lezeteshme

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te bukuuuraaa mua me pelqejn shuum te gjithaaa

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ju pershendes, me kete
  Ritfolk, Enderroj


  Parashqevi Simaku - Degjoma Kengen


  Kozma Dushi - Te me vini pa trokitur


  Luan Zhegu - Kompozitori dhe femijet

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  edhe un ju pershendes me kto :


  doja te gjeja versionin origjinal por nuk e gjeta dot megjithate edhe kjo e bukur esht

 19. #19
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  super e bukur edhe kjo 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Brezi i Viteve 80
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 02:32 PM
 2. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:41 PM
 3. Gjirokastra e viteve 20 -40
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 10:43 PM
 4. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2007, 06:59 AM