Muzike shqiptare e viteve 80'-90'


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Rezultatet nga 61 deri tek 77 prej 77
 1. #61
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi

  Aurela Gace dhe Aleksander Gjoka


 2. #62
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahaha @Arjol op mir e ki ^_^

  s'osht e viteve '90, po osht shum nostalgjike!


 3. #63
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 4. #64
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 5. #65
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 6. #66
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 7. #67
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  sa kohe pa e degjuar kete...

 8. #68
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Qe kur doli ne fillim kjo kenge...me ka pelqyer shuuuuuuuuuuuuume!....gjithsesi,,c'do kenge e kenduar nga Ardit Gjebrea...me pelqen  Edhe kjo e bukur shume!....


 9. #69
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 10. #70
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

 11. #71
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

 12. #72
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  E papar

 13. #73
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  awwww sa me pelqen kjo


 14. #74
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  edhe kjo eshte fantastike...e kerceva edhe kete...hahahha


 15. #75
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk e di nese i perket viteve 90 kjo...por eshte thjesht shume e bukur si kenge


 16. #76
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8

 17. #77
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Tema tė ngjashme

 1. Brezi i Viteve 80
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 02:32 PM
 2. Top 10 Sex Symbol te viteve 50-60
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-06-2012, 09:41 PM
 3. Gjirokastra e viteve 20 -40
  Nga kuklla nė forum Historia Shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 10:43 PM
 4. 20 profesionet mė tė lakmuara tė viteve 2000
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2007, 06:59 AM