Allegri: Pato ka vetėm 21 vjet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Allegri: Pato ka vetėm 21 vjet

  Receta Gatimi

  Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, u inkuadrua nga banka rezervė pėr ta fituar ndeshjen kundėr Chievos, ndėrsa shumėkush mendon se atij i jepet shumė pak minutazh nga trajneri Massimiliano Allegri.
  “Pato po kthehet nė nivelin e viteve tė para nė Itali. Ai ishte jashtė lojė pėr rreth dhjetė muaj nė vitin 2010”.
  “Kthimi nė lojė nuk ėshtė i lehtė, para sė gjithash nė nivel psikik, sidomos edhe pėr faktin se ka shumė mė tepėr lojtar nė ekip pėr dallim nga viti i kaluar”.“Njerėzit e harrojnė faktin se Alexandre ka vetėm 21 vjet, ai tash ėshtė shumė mė i qetė, po del mirė nga lėndimi dhe punon shumė”, ka thėnė Allegri pėr Radio Montecarlo.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po per tranjerte para ardhes te milanit pse nuk e kishin kaq problem moshen e patos ? mjaft mir i perballote ndeshjet. dhe duke qen se ishe 20 vj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ka 33 vjet, 30 fėmijė e 11 gra
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 09:32 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2011, 10:34 PM
 3. Brabara Berlusconi dashurohet me Alexandre Pato
  Nga paolo maldini nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 06:31 PM
 4. Alexandre Pato
  Nga MAJDI nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-05-2010, 12:58 PM
 5. 100 vjet INTER
  Nga kuklla nė forum Kampionate botėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:52 AM