Macja qė vuan pėr hapėsira tė ngushta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Macja qė vuan pėr hapėsira tė ngushta

  Receta Gatimi  Nuk ėshtė fjala pėr asnjė mėnyrė bizare tė torturimit tė kafshėve, por pėr njė mace tė vogėl, e cila qė kur ėshtė bėrė e vetėdijshme pėr veten dhe botėn rreth saj, i pėlqen tė futet nė vende tė ngushta, si kavanoza dhe makina larėse.
  Macja Ksyusha ėshtė kafshė plotėsisht normale, por ka njė fetish bizar – pėlqen tė fshihet, dhe atė mundėsisht nė vende sa mė tė pabesueshme. Pronarėt e saj duhet tė jenė jashtėzakonisht tė kujdesshėm,
  Pasi trajnohet qė kur ka pasur vetėm disa javė, macja njėvjeēare ashtu si futet nė njė situatė qė duket e pamundur, arrin vet tė dalė prej saj.


  22-macja-34.jpg22-macja-24.jpg22-macja-14.jpg

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mir ajo ne makine larjes se behet pis edhe ajo

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Ajo ne makine larje mire,po ne kavanoza qfar ben se

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  eshte mac kurjoze prandaj

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  hehehhe mire e ke
  besoj qe edhe antaret ne shtepi i mban ne humor

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Hehe, ajo ne vazo ngjan sikur e ke mbush me lesh

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Sa e bukur qe paska dale te ajo vazoja...hahaha...

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ajo me vazon qenka e bukur ti vesh edhe kapakun vazos heheh

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha sa e lezetshme , duhet te jet mace me shpirt krimbi

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wiiiiiiii kjo macja sa e bukur qenkaaa ^_^ ..... me mir ne vazo duket tamam si ne kafaz hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shoqet e ngushta :P
  Nga labja nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-10-2011, 12:18 PM
 2. Vajza 12-te vjecare qe vuan nga semundja e plakjes se pershpejtuar
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 07:32 PM
 3. JO brekėve tė ngushta!
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:37 PM
 4. Kur shpirti vuan!
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 08:28 PM
 5. Bangladeshi, bordelloja qė vuan urie
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2008, 03:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė