Lirenti.com ne Telefonin tuaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Lirenti.com ne Telefonin tuaj

  Receta Gatimi

  Per te gjithe vizitoret/anetaret qe kane nje Telefon me sherbim Interneti, tani mund te vizitojne faqen tone kudo qe ndodhen!

  -

  Mjafton te shkruani www.lirenti.com dhe shletuesi juaj i telefonit do ju ridrejtoj direkt tek stili Mobile.

  Perdorimi eshte shume i thjeshte dhe praktik. Faqja Mobile eshte e pershtatur dhe per telefonat me prekje!


 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ^_^ sa miiiiiiiiiiiir ^_^

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une e vizitoj shume her nga celi,por tani qenka me e thjeshte dhe me e bukur flm....

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  sa mir, se me perpara donte gjys ore me u hap...ndoshta tani mund te jemi me shume aktiv ne forum me kte sherbim te ri...

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume mire,edhe nje mundsi me e leht per te qen ne Lirenti.com

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Me vjen mire qe e mirepritet kete veēori! Se shpejti do te jete dhe per Portalin, Blogun dhe hapesiren e Profilit!

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  tani po shkruaj nga telefoni...funksionon shum mir dhe i thjesht ne perdorim...faleminderit renix...

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum i bukur ky sherbimi tani qendroni Online ne lirenti.com

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Versioni Mobile:

  Versioni Full:  Nuk duket dhe aq keq dhe versioni Desktop ne Smartphone!

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ne versionin desktop ne Smartphone, duket mire, por ne ate mobil temat duken kshtu:
  dhe kur futesh log in ne versionin mobil dhe me pas e kthen ne ate desktop, forumi te ben log out dhe duhet te hysh perseri log in ne ate desktop!

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Faleminderit per raportimin, do ta shqyrtojme problemin sa me pare!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 03:34 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 12:02 AM
 3. Ringtone te personalizuara per Telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-01-2010, 07:08 PM
 4. 1200 Lojra Java per telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 09:39 PM
 5. 210 sfonde per telefonin tuaj
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-03-2008, 07:59 PM

Etiketat pėr kėtė Temė