Ndėrtoni shtėpine e Endrrave tuaja


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up Ndėrtoni shtėpine e Endrrave tuaja

  Receta Gatimi  Homestyler.com eshte nje program mjaft i thjesht dhe argetuar per te ndertuar, arreduar shtepine e enderrave tuaja! Ju mund te poziciononi mobilie, llambadare, tavolina, mund te lyeni muret me ngjyren e preferuar dhe te shikoni ne ju pelqen.

  Sapo e provova dhe krijova nje kopje te sallonit te shtepise time dhe rezultati eshte shume i ngjashem me origjinalin. Ja ku po ju tregoj disa!  Provoni dhe ju HomeStyler dhe publikoni fotot tuaja!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje gje tjeter qe me pelqen eshte se i ben nje render teper origjinal.

  Mund te them se shtepia origjinale me keto foto nuk ka ndonje ndryshim te madh! Nese jeni duke arreduar shtepine, hidhini nje sy, mund tiu ndihmoje te organizoni hapesirat me se miri.
 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shum te bukura renix , por un preferoj kto bardh & zi

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wow shiko kto fotot qe ka ven mari me pelqejn me shum .... reni e bukur shtepia jote qe do kesh ne te ardhmen

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum e bukur kjo un mendova se mos ishte softwar

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe mua me pelqejne ato siper, gjerat fare te thjeshta! Por ajo faqa te ndihmon shume mbi projektimin dhe pozicionim e mobiljeve! Un personalisht para disa kohesh ketu kam vepruar. Do te ishin shpenzime te medha nese do te blije gjerat dhe sdo kishe vend apo nuk do kombinonin.

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  wow shiko kto fotot qe ka ven mari me pelqejn me shum .... reni e bukur shtepia jote qe do kesh ne te ardhmen
  Jo ate ne foto e kam! Dua ate te Clooney kemi thene!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shum e bukur kjo un mendova se mos ishte softwar
  Majdi un e provova dhe eshte shume praktik. Per ate mikun tend duhet te bej shume pune. Sidomos per tia prezantuar klienteve.

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ajo me vajti direkt ne mendje sepse un e kam shtepin

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  N enderr e kam nje shtepi keshtu.....por te shoh ti afrohem pak tani shtepise se re,si ato me siper.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 tė vėrteta interesante rreth ėndrrave!!
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 04:27 AM
 2. Ideali i Endrrave...
  Nga erinda nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 10:46 PM
 3. McLaren prezanton “makinėn e ėndrrave” (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:37 PM
 4. Krijoni vete, Diplomen e endrrave tuaja!
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-07-2009, 04:59 PM
 5. Barēa-Manēester ėshtė finalja e ėndrrave…
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2009, 11:38 AM

Etiketat pėr kėtė Temė