Si mund te kodoj IP time


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Si mund te kodoj IP time

  Receta Gatimi

  une jam nje perdorues interneti dhe dua te kodoj IP time qe te mos monitorohet linja

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk e di ne te kam kuptuar: por nese do te jesh anonim perdor: Hide IP

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mund edhe ta maresh ne tip software

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Jo o vellezer,mbase jam shprehur gabim ,une dua te kodoj linjen time qe te mos monitorohet qofte dhe nga kompania dhenese e internetit qe ne rastin tim eshte ABCOM,

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ajo qe thoni nuk eshte e mundur peshkatar! Duhet te lidhesh me ndonje pike nga ISP juaj.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  deri ketu ne rregull ,po une kerkoj te mos monitoroje linjen time ,kur i mora ne telefon para disa ditesh se kisha probleme me internetin me tha se ju perdorni 3 kompiutera ,une kete dua qe te monitoroje nje po jo te gjitha

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  peshkatari, ne kete pikpamje kam lajme te keqija per ty! Jo vetem me sa kompjutera lidhesh, por ata rregjistrojene ēdo faqe ti futesh, orare dhe te sa MB harxhon! Mund te kapin nese duan, ēdo gje qe ti shkruan etj etj! Ketij monitorimi nuk i shpeton dot!

  Mbase jam shprehur pak eger, por ky eshte realiteti ISP!

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  A nuk eshte kjo shkelje e privacise

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Per ne mund te quhet shkelje e privacise por per ata jo . Ne e kerkojm ate sherbim

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nuk ka privatesi ne Interent! Eshte shume pak! Nese ti ben ndonje veprim ilegal ne internet, investuguesit ne fillim do drejtohen tek ISP te infot qe ju keni bere. Per ata eshte mbrojtje!

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Mentor Bajrami
  Anėtarėsimi
  Jun 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Besoj se e ke fjalen per VPN ! ke plot , TOR eshte me e mira dhe eshte Falas

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ne zemren time...
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 02:04 AM
 2. Do ta jepja jeten time per...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 02:39 PM
 3. Balotelli: E di tė ardhmen time
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 10:22 PM
 4. Me sa e ke pjesėtuar zemrėn time ?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-03-2010, 10:45 PM