Mos harro kush je dhe sa vlen..


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Mos harro kush je dhe sa vlen..

  Receta Gatimi

  1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.
  2. Je unik/e dhe nder me te miret.
  3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.
  4. Jetoi ditet nje nga nje.

  5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.
  6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.
  7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
  8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.

  9. Mos i ve vetes kufi.
  10. Shume endrra po presin qe te realizohen.
  11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
  12. Kerko, dhe do arrish ta gjesh cimimin tend.

  13. Asgje nuk humb me shume energji sesa shqetesimi.
  14. Sa me shume ta mbash nje problem, aq me i rende behet.
  15. Mos i merr gjerat gjithmone seriozisht.
  16. Jeto nje jete te mbushur me lumturi, dhe jo me pishmane.

  17. Kujto, qe pak dashuri mund te shkoje ne nje rruge te gjate.
  18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.
  19. Gjithmone kujto qe shoqeria eshte teper e rendesishme.
  20. Thesaret e jetes, jane njerezit, te bashkuar.

  21. Kupto qe kurre nuk mund te jete vone.
  22. Bej gjera te zakoshnme, ne nje menyre te jashtezakonshme.
  23. Te kesh shendet, shprese, dhe lumturi.
  24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.

  Dhe kurre mos harro:
  Jo edhe per nje dite te vetme,
  Sa special/e je!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  bravo

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  bravo
  icik veshtir per te qendru ne kemb kur eshte ne pytje stresi qe sjell jeta!

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.
  6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.
  7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
  8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Koincidenca apo...? Ja vlen t'i lexoni!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-03-2013, 10:54 PM
 2. Puna e nenave vlen miliona euro
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-05-2011, 10:28 PM
 3. Facebook tani vlen 65 miliardė dollarė?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 08:39 PM
 4. A ia vlen blerja e iPad 2?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2011, 03:07 PM
 5. Facebook tani vlen 50 miliard dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2010, 12:21 PM