Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 20 nga 20 FillimiFillimi ... 10151617181920
Rezultatet nga 381 deri tek 391 prej 391
 1. #381
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  qervish eshte se behet me mill si lloj hallve.


  Un do pregadis byrek me gjiz.

 2. #382
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  une do te te gatuaja nje pize me cfare te doje ti,por te pelqen apo s'te pelqen ty, ti kerpudhat do ti hidhja me shumice hahahaha

 3. #383
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  une do te gatuaja spageti me fruta deti i kam qejf por edhe me cfare te doje

 4. #384
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  vez te skuqme pa krip

 5. #385
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Peshk ne sgarė!

 6. #386
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  po pse jo edhe une peshk ne zgare?....ne fund te fundit eshte pjata me e mire e momentit...asgje nuk shijohet me shume tani ne vere...

 7. #387
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me mire mos e merr mundimin te vish se nuk na ngeli gje per darke, doli me zot tavolina xD

 8. #388
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Cfare te doje....vetem per te gatuar qe nuk di te pertoj ndonjehere!!!....

 9. #389
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Do beja "Aperitif dinatoire "gjera aperitivi si psh , cake , salēiēe me pete ...etj

 10. #390
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  O Mima po me vinte per te qeshur tani...kur i thoja ndonjehere motres cfare do me gatuash (pace me leng mace)....thonte ajo ahhahahaha ta shpifte komplet....

  dola pak nga tema po s'ka gje...do te te gatuaja ndonje gjelle tradicionale shqiptare

 11. #391
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  per grat do gatuaj asgje mjaftojn do kikirik dhe kaq.. e per vajzat e forumit zog papagalli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 20 nga 20 FillimiFillimi ... 10151617181920

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 10:54 AM
 2. Ē'farė do tė doni tė hani sot pėr darkė???
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 03:30 PM
 3. Fitoni nje Darke Romantike per Shen Valentin
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 03:04 PM
 4. Ngrėnia vonė nė darkė tė shėndosh
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 31-07-2012, 08:51 PM
 5. Urimi mė i bukur i Vitit tė Ri: Xhamadani vija vija
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-01-2012, 11:28 PM