Miss Prapanica-t mė tė bukura tė botės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Miss Prapanica-t mė tė bukura tė botės

  Receta Gatimi

  Vikendin e kaluar nė Chile ėshtė zhvilluar aktiviteti i njohur nė kėtė vend dhe nė tė gjithė botėn, “Miss Prapanica” e njohur si Miss Reef. YllPress ju sjell fotot e Miss Prapanicave mė tė bukura tė botės.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shyqur paska goca ne forum qe mendokan edhe per djemt

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Shyqur paska goca ne forum qe mendokan edhe per djemt
  hahahahahahahaahahahahaahahahahaha

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi e preve gje bileten????

  Mendova se biondet do e kishin numrin me koke poshte

  Love flm!

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  ...kush ishte fituesja ne perfundim???!!!...

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Iglo, do dhe fituesen ti??? Neser ne pazar bli nje valizhe dhe e merr vesh kush fitoj!

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Majdi e preve gje bileten????

  Mendova se biondet do e kishin numrin me koke poshte

  Love flm!

  Rruges jam un

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  ...kush ishte fituesja ne perfundim???!!!...
  une isha fitusja ajo para fundit hahaahahahahahahahahahahahahhahaah(shaka)

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Iglo, do dhe fituesen ti??? Neser ne pazar bli nje valizhe dhe e merr vesh kush fitoj!
  Isha kurioz se si mund ta vendosnin se kush ishte Miss Reef midis gjith atyre prapanicave supersexy...Kushedi se sa e veshtire ka qene per jurine...hahaha...

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ato ishin njesoj copy past

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  nje gje po e di, mbeta ma gjume sante hehhehe

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  juris nuk ja qaj hallin! Ka qene gjithe ashtu gjysem

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  nje gje po e di, mbeta ma gjume sante hehhehe
  hahahhah ok se fiton diq ne mengjes ?

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahhah ok se fiton diq ne mengjes ?
  Uroj nje lavatriqe

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe nje tharse flokesh ? hahahha

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  edhe nje tharse flokesh ? hahahha
  heheh po i fitova te dyat njeren ta jap ty kete te dyten

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shum shum flm po un nuk ngeli pa gjum prandaj meri ti se ke kontribu hahaha

 18. #18
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  shum shum flm po un nuk ngeli pa gjum prandaj meri ti se ke kontribu hahaha
  Thash te tregohem pak human
  Ok ben se nata eshte e gjat hehehheh

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Zor ti vesh gishtin ndonjeres per me te miren...

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahhah ok se fiton diq ne mengjes ?
  Ne duam te fitojm ndonje nga ato gocat siper hehehe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Frika mė e madhe e femrave- prapanica
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:26 AM
 2. Miss Usa
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 12:15 PM
 3. Zgjidhet “Miss pastreha”
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 01:12 PM
 4. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 01:07 PM
 5. Polemmika per Miss California
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-05-2009, 02:38 AM