Trajneri i Portos nė radarėt e Juventusit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Trajneri i Portos nė radarėt e Juventusit

  Receta Gatimi

  Puna e shkėlqyeshme e trajnerit tė Portos, Andree Villas Boasa nuk ka mbetur pa u hetuar nė Torino, shkruan La Gazzetta dello Sport, duke pohuar se drejtuesit e Juventusit gjatė verės mund t’i ofrojnė atij kontratė.

  Duket qartė se trajneri Luigi Delneri nuk ka ardhmėri nė pozitėn ku aktualisht ėshtė duke qėndruar, kurse mediat italiane kanė filluar tė numėrojnė se cili trajner mund tė vijė.

  Mė i riu (33) ėshtė trajneri portugez, i cili me Porton ka realizuar 19 fitore dhe dy barazime nė sezonin e sivjetmė duke luftuar kėshtu pėr vendin e kampionit.

  Pėr Juventusin, i cili ėshtė i shtati nė renditjen e Serie A, mediat e kanė lidhur edhe trajnerin e Zenitit Luciano Spalleti, si dhe seleksionuesin anglez Fabio Capello.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Veshtire se vete Capello tek Juve! Gjithesesi ēfare nuk pritet!

 3. #3
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Veq lek se vjen, por Juventusi eshte bere dor shtrenguar.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi