ReniX


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 74
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  ReniX

  Receta Gatimi

  ReniX po ta hapi ket faqe ku mundem te pershendesim t'gjithe Shoqeria e Lirenti.com  Me Respekt dhe plot sinceritet per ju Sara...

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit Sara per temen!

  Doja te shtoja, se perveē pershendetjeve ftoj te lene dhe sygjerime, verejtje apo tjeter mendime

  Flm

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

 4. #4
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  hahhah...... do verejtje ti ? leje me mire se do me fshishe nga forumi kalamoni keq pppp (shaka)
  nuk e dije pse ? po te kam vene ne sy & me pelqen te ngacmoj

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  t`pershendes & kaloja myr

  vrejtje ska se sna kan met, kshillat i kem n`pushim

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  shi shi,bessy Banned bessy, ,

  ReniX ska fjale per ta pershendetur,pasi ske cte thuash,ne menyre pozitive gjithmone.

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hahahahha per renin ... hmmmmm un nuk flas faree te kjo teme reni e di shum mir

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Faleminderit Sara per temen!

  Doja te shtoja, se perveē pershendetjeve ftoj te lene dhe sygjerime, verejtje apo tjeter mendime

  Flm
  Ne radh te par duhet te lesh cigaren

  Ne radh te dyt ke probleme me pijen

  Ne radh te tret duhet te punosh

  Ne radh te katert bej shaka


 9. #9
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Ne radh te par duhet te lesh cigaren

  Ne radh te dyt ke probleme me pijen

  Ne radh te tret duhet te punosh

  Ne radh te katert bej shaka

  hahahah...... po keshtu shpjegohet qe mbyll tema ai kot me kot kur eshte i dehur ppppp

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ua , i paskan hap edhe fjalkryqit tem

 11. #11
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Faleminderit Sara per temen!

  Doja te shtoja, se perveē pershendetjeve ftoj te lene dhe sygjerime, verejtje apo tjeter mendime

  Flm
  Pershendetje ReniX.
  Nuk kam cte them vetem se fjalet me te mira.
  Te uroj te te veje cdo gje mbare ne jete.......

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Per Renin nuk di se qfar te them, iii pazevendesueshem!

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Keto te fundit me -

  Bessy, vertet shaka ke bere...

  Kliton, flm je 1-sh

  Iceman, flm dhe ty qe je pjes e kesaj shoqerie!

  ulkina, si je ti mire?

  majdi, te drejt ke. Duhet te rris pak sasin e pijes...

  horizonal apo vertikal ishte pyetja

  gjendar, eriko jeni te papar

  Mire u pershendetshim serisht!
  Faleminderit!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ca te them tanu per renix e kam dhen nje her mendimin tim? te fala mbesave ka mbesa te bukura.

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O Reno se harrova te pershendes

 16. #16
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Oooo Reni? Doktor, ia kam thene, e di ai......

  Te pershendes ReniX!

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  renix bem apelin sot dhe ti mungoje
  te presim te na vish
  hajde sa me shpejt se ne radio po na japin ca keng ......

  te pershendes dhe un

 18. #18
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  HE RE MOOOO !!!! MOS JA BONI QEFIN KOT

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  o bessy kjo eshte e vetmja teme qe nuk do mbyll ishalla nuk e ben Kliton haha

  Pershendetje per ty, laben, majdin dhe Iglin!

  Oren e pare kur behet apeli me ze gjumi gjimon, por i kam me arsye... labe ma justifiko mungesen!

 20. #20
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Jo jo kjo teme duhet mbyll do ta mbyll naten vone kor mos te kete njeri online,ne menyre te fshehte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shume Urime ReniX
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 10-02-2013, 12:09 PM
 2. Pėrgjigju Sinqerisht!!! - ReniX -
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 11:04 AM
 3. Pershendetje ReniX
  Nga b00mbrun nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 09:24 PM
 4. Gėzuar ditelindjen ReniX!!!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-02-2010, 10:12 PM
 5. Interviste per Insomnia & Renix!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 01:03 AM