Majdi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 115
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Majdi

  Receta Gatimi

  MAJDI Pershendetje e te deshiroje Ēaste te mira ne Forumin Lirenti.com

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit

  Me qe mu dha rasti Pershendes te gjith ata qe nuk me duan dhe nuk i dua .

 3. #3
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  flm shume pppppp hahhahaha...... shaka

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Faleminderit

  Me qe mu dha rasti Pershendes te gjith ata qe nuk me duan dhe nuk i dua .
  edhe ne te pershendesim tyy ( pa shaka )

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Majdi, ne shenje mirenjohje per te gjithe, pse nuk ja hape dhe ti Lovee temen?

  Gjithesesi doja te pershendetje se nuk folem sot tere diten hahaha

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  po e pershendes edhe une me qe e kam pa pare

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Majdi, ne shenje mirenjohje per te gjithe, pse nuk ja hape dhe ti Lovee temen?

  Gjithesesi doja te pershendetje se nuk folem sot tere diten hahaha
  Do ndonje pershendetje ti pa Love e di vet temen .

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe nje pershendetje per Majdin se e meriton,dhe nje keshille ke kujdes andej nga Fieri se skam degjuar fjale te mira nga gjimnazet e kam fjalen

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Dhe nje pershendetje per Majdin se e meriton,dhe nje keshille ke kujdes andej nga Fieri se skam degjuar fjale te mira nga gjimnazet e kam fjalen
  Hehe pa merak

 10. #10
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Dhe nje pershendetje per Majdin se e meriton,dhe nje keshille ke kujdes andej nga Fieri se skam degjuar fjale te mira nga gjimnazet e kam fjalen
  meqe ra fjala ca ke degjuar ti kliton ktej nga fieri ?????????
  nje pershendetje edhe nga mua per majdin

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  meqe ra fjala ca ke degjuar ti kliton ktej nga fieri ?????????
  nje pershendetje edhe nga mua per majdin
  Dhe un nuk te pershendes

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Dhe un nuk te pershendes
  nuk te detyron njeri ta besh

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  te pershendes un ulkina ...

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Respekt per majdin edhe pse eshte icik grindavec..

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Nje pershendetje dhe nga une per Majdin!

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Flm Smocking

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Respekt per majdin edhe pse eshte icik grindavec..
  ky grindavec ??? po ca thua moj motraa,,,ky esht nga fieri , cne ky kshu

  pershendetje majdi ..kjo esht per ty

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Respekt per majdin edhe pse eshte icik grindavec..
  Un jooo

  Labe te befte mir

 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Respekt per majdin edhe pse eshte icik grindavec..
  Un jooo

  Labe te befte mir

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ky grindavec ??? po ca thua moj motraa,,,ky esht nga fieri , cne ky kshu

  pershendetje majdi ..kjo esht per ty


  uaaaaaaa po kush e beri keshtu torten?po cfar ka fieri mi se nuk mar vesh un asgje ketu ?ama moj labja se e mbyte cunin e bere per spital moj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 6 123456 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sot Majdi del nga spitali
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 03:53 PM
 2. Pershendetje nga MAJDI
  Nga MAJDI nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 11:34 PM
 3. Gezuar ditelindjen Majdi!
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:35 PM