Erinaa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 191
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Erinaa

  Receta Gatimi

  Shpresoj qe Erinaa, te Mos kete asgje Kunder pse e Hapa kendin e saj. Qe te merr pershendetje nga Miqt n'Forum!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  Shpresoj qe Erinaa, te Mos kete asgje Kunder pse e Hapa kendin e saj. Qe te merr pershendetje nga Miqt n'Forum!

  se kuptova kete ?

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

  se kuptova kete ?
  ketu munden antaret e forumit te pershendetin ose shoket e shoqet tua ketu mundesh te diskutosh chat_chati a po per ndo nje pytje tjeter ...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin
  ketu munden antaret e forumit te pershendetin ose shoket e shoqet tua ketu mundesh te diskutosh chat_chati a po per ndo nje pytje tjeter ...

  Aha tani eshte ok, jo moj ska problem ti je antere e re dhe ke respektin ton padyshim..

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uaaa sa e bukur kjo

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hmmmm un do them vetem nje gje per erinen : JE SHUUUUUUUUUUUUUM PO SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM E MIR ( ME KETE PERMBLEDH SHUUUUM JGERA TE MIRA UN )

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  erina ,
  ca ti them erines un
  me duket shum njeri i drejt...zakonisht te njerzit e drejt perfitojn , po kjo nuk me duket te erina ...esht e zonja e vetes
  kte pershtypje me ka len

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  hmmmm un do them vetem nje gje per erinen : JE SHUUUUUUUUUUUUUM PO SHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM E MIR ( ME KETE PERMBLEDH SHUUUUM JGERA TE MIRA UN )

  uaaaa jo mi nuk jam aqe shum sa thua ti !! te perqafoj shum yllo dhe ti je shpir njeri ..

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Thex labja ngajher merzitm tjem e sinqert po cti besh e till jam gatu, te pershendes vlen shum dhe ti motra..

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Erinen ca ti tham Grusht i Shkathėt
  Vetem e pershendes dhe i uroj qdo te mire ne jet

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina te pershendes

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Majde & gjandar respekt nga ana im..

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje pershendetje per Erineen me dy a
  person shembullor!

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Te pershendes dhe une Erinaa!

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nje pershendetje per Erineen me dy a
  person shembullor!


  hahahah flm shum ReniX me nje X te madh ne fund , ke pershendet te sinqerta dhe ti smocking2
  ketu ndihem tama si ne nje shoqerit te perzgjedhur...Ju pershendes te gjithve nga zemra

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina te pershendes prap haha

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  haha cna shkriu ky me kto batuta

  erina ckemi


 19. #19
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina Erina ..... Hic te pershendes

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  haha cna shkriu ky me kto batuta

  erina ckemi  hahhahhahahha je e madhe labja te pershendes dhe un shummmmmm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit