Nje leter per ty


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18

  Angry Nje leter per ty

  Zakonisht thuhet "kte leter ja dedikoj " apo "kjo leter esht per " etj
  Un do thoja kte leter do ja jap neser shoqes sime te ngusht...nuk esht leter qe shoqerohet me fjal te medhaja , e te menduara mir ...por me fjal te dala nga zemra dhe e deshoqeruara me lot
  ..tani kam para letren qe sapo e shkruajta , e po e hedh ktu ....jeni ju te paret qe e lexoni ....  Sdi si ta filloj kte leter , me beso .Te kujtohet qe kemi mesuar ne filozofi per rolin e 2-fisht te njeriut , qe ndryshe ndihet , e ndryshe shfaqet ? Kte kujtoj gjithnje , sa her qe te kam prane .Te shikoj te buzeqeshur , te gezuar , te lumtur ...
  ...dhe pyes veten vall do jet keshtu perbrenda ???
  E di shum mir pergjigjen , por nuk dua ta besoj....
  Un e di se cpo te ndodh , kam shum kohe ,vite ndoshta.Por asnjeher sta kam hap si teme , skam dashur kurr te te ve ne siklet
  As tani nuk dua , me beso .Por mendoj se erdhi koha ...
  Ti po kalon nje situat shum te veshtire emocionale & psikologjike..ke nevoj te hapesh me dike , ta heqesh nga supet ate barr te rende qe po te mundon e ster mundon !
  Qepar ma tha babi se cf ndodhi .Nuk i mbajta dot lotet , per Zotin ............!
  E di shum mir qe neser do vish ne shkoll e qeshur si gjithnje , por MJAFT !!!!!
  Nuk mund te ta kthej me buzeqeshjen , kur e di se si je per brenda .
  Kjo esht me e pakta qe mund te bej per ty , te te perqafoj fort e te te them qaj , qaj , qaj motra ime , nxirre gjith dufin qe ke per brenda , e qe e ke mbajt aty per shum koh !

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  sa veshtir qe eshte kjo situat nuk di si te sillesh cfar te thuash .................................................. .................................................. ...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  ma thua mua...

 4. #4
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  mmmmmmmmmmm............... shoqia jote eshte shume me fate qe ka nje person si ty labja bravo

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  shume leter e prekshme...duken qe jane fjale te dala nga zemra...me vjen keq per shoqen tende labe, edhe pse nuk e di si jane punet...jeta eshte e veshtire, por ka gjithmone dicka te bukur qe mund te te beje te buzeqeshesh...

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  18
  sigurisht qe ka plot arsye pse te qeshi , por jan si nje pik uji ne det, me beso...nejse...faleminderit juve per kto fjale !

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Flm qe e ndave! Mbase dhe ti ndihesh me e lire dhe ajo qe te ka ty!

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e narkoza
  Anėtarėsimi
  Sep 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  28
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  te lumte edhe ne na beri per te qare sinqerisht ta them

 9. #9
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  kto kohet e fundit jam bere shum melankolik dhe kur lexoj dicka si kjo me prekin shume!

  Spo di cka me t`thon, po 1 fjali anglisht e kam degjuar shpesh: "We always have a choice" (ne gjithmone kemi 1 zgjidhje), qe dmth nuk eshte gjithmone fundi i dickaje...

  Uroj qe ajo shoqja t`i rregulloje gjerat & te behen punet mire (: (:

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Leter Nenes
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:20 PM
 2. LETER...
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 08:02 PM
 3. Leter mamase
  Nga Erlindi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 03:20 PM
 4. LETĖR MIQVE TĖ MI TĖ VJETĖR
  Nga EMAUS nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-09-2008, 10:18 AM
 5. leter e nje nene
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 11:20 AM