Labja....


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 217
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Labja....

  Receta Gatimi

  Si thoni ta pershendesim labjen te kjo tem?eshte privilegj te hap nje tem per pershendetje per ty labja

  Je nje goc shume e zgjuartemperamente dhe aspak paragjykusee ngacmon nga pak majdin por prap ka zemer flori
  pranoj pershendetje me te sinqerta nga un erinaa labja

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  faleminderit erina per kto fjal , je shum e mir

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Nje nga gjerat qe kam kuptuar tek ti, eshte se je nje vajze me karakter te forte dhe te vleresoj per kete... Pershendetje dhe nga une Marinela!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe une e pershendes shume shume laben,dhe i uroj gjith te mirat....!

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Gjithashtu dhe une e pershendes Laben,dhe i uroj gjith qka eshte e mire ne kete jete.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje per vloren!

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  zemer te pershendes shuuuum zemer .... je shoqeee shuuuuuuuum e mir .... te kam shuuum shuuuuuum shuuuum po shuuuum xhan

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ..............

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  t`pershendes Kaloja mir

 10. #10
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  JE NJISH

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  pershendetje edhe per ty igli
  kliton & gjendar , flm shum djema..edhe un ju uroj sukses , fat , harmoni ne jetet tuaja
  te fala ke na vlora renix
  ulkinez moj e vogla ulkinez flm shum , edhe un te kam shum xhan...vazhdo kshu si je
  bessy flm motra shuum edhe per ty ...

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  zemer te [pershendes


 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  rrofsh motra

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  pershendetje labja

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe un dua te leshoj nje pershendetje per laben. por pa shum fjale. se dua qe ne munges te kometeve labja te kuptoj qe eshte shum e rendesishme ne forum. edhe qe ka respekt te plote nga an ime. gjith te mirat e botes for you LABJA. By PAOLO MALDINI

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  erina faleminderit per pershendetjen...dhe per frazat ne foto , shum te bukura

  paolo mos ma bej kaq shum qefin ......pershendetje ke dhe nga ana ime

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Avash Paolo se na e skuqe gocen

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje per Laben! Jave e mbare shkollore!

 19. #19
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  igli nga italia, pershendet me gjithe zemer laben, me kongen "zambaku i bardhe"...jashaa...


 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  majdi mos u shqeteso kaq sh per mua , ka kush e ben

  renix shum faleminderit ...edhe un te uroj nje jav te lehte e te bukur

  ua , qenka dora ime ky smocking , gabel dem baba dem ...jashaa vellaa hihihi ....rrofsh igli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 11 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Per miken time "labja"
  Nga landi i nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 09:43 PM
 2. 100 Vjeēe - Nje urim vertet SPECIAL - Gezuar Ditelindjen Labja!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-06-2011, 12:31 PM