Psikologja qė shėron pacientėt nudo!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11

  Post Psikologja qė shėron pacientėt nudo!

  Receta Gatimi  Psikologja e re 24-vjeēare nga New Yorku, Sarah White, pėrdor metodat terapeutike para tė cilave do tė pėrkulej edhe vetė Freudi.
  Takimet e para kushtojnė 150 dollarė dhe psikologja i bėn pėrmes internetit. Fjala ėshtė pėr komunikimin pėrmes ueb kamerės dhe njėkohėsisht shkėmbimit tė sms-ve, dhe pėr disa terapinė e kryen edhe drejtpėrdrejtė, transmeton “Daily Mail”.
  Aktualisht ka rreth 30 klientė dhe thotė se klientėt e saj janė studentė, meshkuj tė moshės sė mesme dhe gra, qė thjesht kėnaqen nė bisedėn me psikologen e zhveshur.
  Diana Kirschner, njė psikologe nga New Yorku ka thėnė se terapia “White” qė praktikon ėshtė “njė lloj pornografie interaktive nė internet”.
  “Ēdo marrėdhėnie seksuale ndėrmjet pacientėve dhe terapeutėve konsiderohet si njė akt shumė i pamoralshėm”, ka njoftuar Shoqata e Psikologėve amerikanė, qė njėkohėsisht ėshtė edhe organizata mė e vjetėr e kėtij lloji nė SHBA.

 2. #2
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Me kete terapi qe ben kjo, se besoj se eshte nevoja te besh universitetin per psikologji...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  sa gje koti kjo...e vetmja gje qe mund te bej ajo , esht ti bej pacientet ta harrojn per momentin problemin qe kan, se per ta zgjidhur ...ska koh....

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Kjo qenka per ne

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kjo qenka per ne
  Do shkojme ta bejme nje xhiro andej? ...

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Do shkojme ta bejme nje xhiro andej? ...
  Rri dhe ca ti un jam rruges

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  lol...beji te fala...

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Nuk do kem koh per ti ber te fala un

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Nuk do kem koh per ti ber te fala un
  Po nuk e gjete aty kur te shkosh mos u be merak...

 10. #10
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kjo qenka per ne

  brez shejtanesh

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  Po nuk e gjete aty kur te shkosh mos u be merak...
  Hahah e fort kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 20 sėmundjet qė shėron Bananja
  Nga Nerti nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 13-06-2013, 10:08 PM
 2. Shpresa sheron
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 06:48 PM
 3. Shėron pasi tė zhytet nė baltė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 08:27 PM
 4. Parfumi shėron AIDS-in
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2009, 07:19 PM
 5. Ēokollata ndihmon pacientėt me sulme nė zemėr
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2009, 01:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė