Femra nuk e refuzon seksin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Femra nuk e refuzon seksin

  Receta Gatimi  Kur ėshtė fjala pėr seksin, problemi ėshtė te meshkujt, sepse ata as qė dėshirojnė por as qė kanė durim tė mjaftueshėm qė ndaj secilės femėr, varėsisht nga karakteri i saj, tė sillen nė mėnyrė tė posaēme. Aq mė tepėr, meshkujt janė tė prirė qė tė gjitha femrat t’i vendosin nė dy grupe: ato tė cilat e duan seksin dhe ato tė cilat nuk e duan. Mirėpo, kjo nuk ėshtė e saktė. Shumica e femrave nuk e refuzojnė seksin, por i refuzojnė meshkujt qė nuk dinė t’u ofrohen.

  Mosnjohja e teknikės sė dashurisė prish edhe situatat mė ideale. Disa meshkuj fare nuk e pėrfillin paralojėn e dashurisė, ndėrkaq disa tė tjerė nuk kanė haber pėr zonat erogjene tė trupit tė femrės, tė cilat kanė njė rol shumė tė rėndėsishėm nė kontaktet seksuale.

  Pjesėt mė tė ndjeshme tė trupit tė femrės ndaj nxitjeve erotike janė sisėt, qafa, pjesėt e brendshme tė kofshėve dhe organet gjenitale.

  Mirėpo, disa femra mė shumė i eksiton puthja e butė tė cilėn e ndjejnė me pjesėn e brendshme tė muskujve apo miklimet e buta tė flokėve, ndėrkaq pothuajse secila femėr i do puthjet dhe pėrqafimet e buta, para se tė shkrehet tėrėsisht nė dashurinė fizike.

  Nė njė anketė vajzat e moshave tė ndryshme i kanė dhėnė shumė pėrgjigje interesante pyetjes se ēfarė i eksiton mė sė shumti.

  - Pa paralojėn e dashurisė nuk mund tė paramendoj marrėdhėnien intime – ka thėnė njėra ndėr vajzat e anketuara.

  - I dua puthjet nė gojė – ka deklaruar njė tjetėr – mirėpo mė sė shumti mė eksitojnė puthjet nė sisė.

  - Dėshiroj qė i dashuri im tė mė puth nėpėr tėrė trupin – pėrgjigjet njė vajzė tjetėr.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Besoj se mund te jete dhe e kunderta! Meshkut shumicen e kohes mendjen aty e kan hahhaha nga sondazhet! Dhe na del qe refuzojn seksin...bah

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  un mendoj se nje pjese e vogel e te dy palve mund ta refuzojne seksin.

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Mendoj se eshte e kunderta!!

 5. #5
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kush e tha kete mo,nese ka ndonje gje qe femrat refuzojne ne maksimum eshte pikerisht Seksi,te jeni te bindur te gjithe!

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Kjo gje nuk permblidhet ne nje thes , ēdo njeri eshte ndryshe , te jete mashkull apo femer ...ndodh qe dhe mashkulli ben gjoja sikur eshte i lodh , dhemb koka apo do gjume

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Kjo gje nuk permblidhet ne nje thes , ēdo njeri eshte ndryshe , te jete mashkull apo femer ...ndodh qe dhe mashkulli ben gjoja sikur eshte i lodh , dhemb koka apo do gjume
  te njejtin mendim kam edhe un

 8. #8
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Kjo gje nuk permblidhet ne nje thes , ēdo njeri eshte ndryshe , te jete mashkull apo femer ...ndodh qe dhe mashkulli ben gjoja sikur eshte i lodh , dhemb koka apo do gjume
  Ne raste te rralla po, ndodh qe te jete buri i lodhur ........
  Po mesa po kuptoj une tema ka drejtim tjeter.....dmth sa i zoti eshte mashkulli ta beje femren ta deshiroj sexin.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Femra, seksin e ka nje nga motivet kryesor qe "tradheton"!

  Njelloj si nuk i thon jo meshkujt birres

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Kush e tha kete mo,nese ka ndonje gje qe femrat refuzojne ne maksimum eshte pikerisht Seksi,te jeni te bindur te gjithe!
  Justifikimi ky

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Kush e tha kete mo,nese ka ndonje gje qe femrat refuzojne ne maksimum eshte pikerisht Seksi,te jeni te bindur te gjithe!

 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  po ti paske mendje te keqe sot moooooo

  pse komenton vetem keto tema,e para kjo

  dhe e dyta

  pse gjithmone ato qe them une?

  hahahahhaha

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  E lash fare ika,
  me zuri turpi

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahahhahaha ti keshuuuuuuuu eeeeeeee?
  ncncncncnc

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Kjo gje nuk permblidhet ne nje thes , ēdo njeri eshte ndryshe , te jete mashkull apo femer ...ndodh qe dhe mashkulli ben gjoja sikur eshte i lodh , dhemb koka apo do gjume
  E drejtperdrejte deri diku , ndodhe edhe qe femresi i dhemb koka, eshte ne merak ose "eshte me ato"

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  E drejtperdrejte deri diku , ndodhe edhe qe femresi i dhemb koka, eshte ne merak ose "eshte me ato"
  ncncncncnc na telendisen fare moj shoqeni na telendisen,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 6 keshilla qe i bejne femrat te pelqejne seksin
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:10 AM
 2. Femijet kerkojne informacione online per seksin
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-08-2009, 02:27 PM
 3. Kujdes pėr Seksin
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 04:52 PM
 4. Hollanda aprovon Seksin ne park publik
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 07:13 PM