Smocking


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Smocking

  Receta Gatimi

  Ka then igli "po mua pse spo me hapin nje tem kta "..ja e hapa un , po jo per kte arsye ,,,por per faktin se je nje djal shum i sjelleshem , i komunikushem , dhe i zgjuar !
  te pershendes

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Nje pershendetje per smocking

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kte iglin se kam xhan fare un hahahha bej shaka ... je djal shum i sjellshem te pershendes

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Ka then igli "po mua pse spo me hapin nje tem kta "..
  Nuk po me zinte gjumi mbrem vetem per kte...lol...

  Shume faleminderit labe, per temen dhe per ate qe me konsideron. Te pershendes dhe une.

  ReniX faleminderit dhe ti!

  Gjithashtu dhe ti ulkina...Te pershendes dhe une...

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ke pershendetje dhe respetkin tim smocking2

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Tung njeri... qa bone, t`pershendes Kalo n`Ice

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Pershendetje dhe nga une
  Uroj te kesh shendet te plot dhe te jetosh ja 101 vite

 8. #8
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Erinaa shume faleminderit! Per mua te fitosh respektin e dikujt do te thote shume, prandaj dhe te falenderoj edhe nje here.

  Iceman...tung dhe ti......faleminderit per pershendetjen. Ia kalofsh bukur dhe ti.

  Gjendar, une e them perhere, te kemi shendetin, se per te tjera...Faleminderit!

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Boh tani po kuptoj un Labja paska plane te medhaja .

  Igli te pershendes dhe kur ta takosh ate Smociking thuaj se ke te fala

 10. #10
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Igli te pershendes dhe kur ta takosh ate Smociking thuaj se ke te fala
  Faleminderit...Tha smocking ke nje birre te paguar atje ku shkon zakonisht.....

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Faleminderit thuaj ...

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pershendetje dhe mos harro kafen tek ai vendi, se ishte sh i bukur!

 13. #13
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Pershendetje dhe mos harro kafen tek ai vendi, se ishte sh i bukur!
  Merr ndonje dite pushim dhe eja...

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19


  te pershendes

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  nje pershendetje TEJET SPECIALE per kte shokun qe nuk po ja degjoj shum zerin hihi

 16. #16
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  shuuum flm per prsh labe dhe ulkina...kam bere ca mungesa kohet e fundit, po kam qene me raport......po ju pershendes dhe une po jo ktu, po dal andej nga lagja juaj...

 17. #17
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Pershendetje te gjithe miqte e Lirentit! Jam une, Igli, ju kujtohem......me gjithe keto mungesa qe kam bere, ndoshta me keni harruar fare......
  Doja tiu kerkoja ndjese per mungesat e fundit te shumta qe kam bere , po sinqerisht nuk kam patur mundesi te futem ne forum kohet e fundit. Them se do mungoj dhe per disa dite, po gjithsesi do kthehem prap se skam ku shkoj......Me keni munguar shume te gjithe. Jeni te mrekullueshem! Ju uroj gjithe te mirat dhe degjohemi se shpejti.

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kush esht ky igli se vertet spo me kujtohet i biri qaniut ? jo ..ganiut ? jo......
  mir se u riktheve igli
  ta kemi ndjer vertet mungesen....mbaro sa me shpejt pune qe ke dhe eja se te presim

 19. #19
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Pershendetjet e mia per smocking2

+ Pėrgjigju tek Diskutimi