Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve

  Receta Gatimi  I uroj gjith mesuesve kudo qe jane , Gezuar 7 Marsin...por ne vecanti uroj presoren time kujdestare V.M me kte vjershe te bere vetem per te ...

  Te pergjumur vim ne shkolle
  me vonese jemi perseri
  ne orarin e duhur nuk erdhem dot
  presorja do na bertasi , e di !

  Trokasim ne dere te friksuar
  te marten or te pare matematik kemi
  presorja ka per te na qortuar
  se gjithmon me vones i vemi

  E hapim deren ngadale
  tashme jo me te pergjumur
  nga te bertiturat gjumi na ka dale
  drejt banges shkojme kok ulur

  Ulemi ne bange te heshtur
  te gjith te trishtuar mendojme
  asnjeher , presore nuk na ke mbeshtetur
  per mungesat fare nuk toleron

  Gjithmon do rregull e qetesi
  uniformen , detyrat gjithmon i kerkon
  pyet , shpjegon , pyet perseri
  euforin e maturantit asnjeher nuk e kupton

  E dim tani cfar po mendon
  ate qe shum her na ke shpjeguar
  e dim qe gjithcka esht per te miren tone
  ERDHI KOHA PER TE FALENDERUAR

  Krahas verejtjeve & qortimeve
  presorja me e mir ti je
  sa shum je munduar gjat shpjegimeve
  per te sjell dije dhe te ne

  Edim qe shume te kemi lodhur
  te lutem presore na fal
  krahas gjithckaje qe ka ndodhur
  te gjith te kemi shum xhan.....!!!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Edhe un

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar gezuar gezuar 7 marsin per te gjith mesuesit!!!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore lulet ku i keni ju

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar 7 Marsin te gjitheve mesueseve!

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleminderit, dhe une te uroj Reni gezuar festen e mesuesve dhe per prinderit e tu dhe te gjithe te tjereve qe e festojne!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 10:15 PM
 2. Gėzuar ditėn e Dashurisė!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2011, 06:51 PM
 3. Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 11:53 PM
 4. Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 11:29 PM
 5. Gėzuar 8 Marsin Nėnave
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 02:40 PM