Gezuar Festen e Gruas!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Gezuar Festen e Gruas!

  Receta Gatimi

  Djema jemi me vones per urimet! Forca kepusni nga nje tufe mimoz ne pemen me te afert dhe vraponi e shperndajeni!!  8 Marsi - Dita internacionale e Gruas, (ose festa e gruas) Kujtohet ne te gjithe boten si per vendin e gruas ne shoqeri si dhe nje mesazh per ti dhene fund dhunes/diskriminimit ndaj seksit femer.

  Gezuar 8 Marsin!!

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Edhe une ju`a uroj Festen e 8 Marsit te Gjitha Nenave


 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  GEZUAR GEZUAR GEZUAR !!!!!!!

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Gezuar 8 Marsin te gjithe femrave... Sa me shume harmoni perhere!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar 8 Marsin ......

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  faleminderit shum te gjithve ....ca na keni bler ??? asgjeeeeeeee????????????????????mir mir ,,,se ne 9 maj esht festa e burrave , do shikoni ju

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sa gezoni por meshum kjo dit i kushtihet Nenave , dhe vajzave por tek Nenat pikat meshum

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Meqe ska kaluar mesnata Urime 8 marsin

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dhe une ju uroj te gjithave : Gezuar 8 Marsin!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 11:53 PM
 2. Gezuar Festen e Miqesise
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 11:07 PM
 3. Dita Ndėrkombėtare e Gruas – Gėzuar Grave Shqiptare
  Nga Administratori nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-03-2009, 09:24 PM
 4. Gezuar festen e beqareve
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 07:02 PM
 5. Foto me urime per festen e gruas
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 12:50 PM