Pershendetje per.....?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Talking Pershendetje per.....?

  Receta Gatimi

  Po rri e po mendoj , pse te mos bej nje mini poezi
  per dike qe e kam xhan , per nje forumist te ri

  Eshte e zgjuar , e qeshur shum
  fjalet e embla i ka si lum
  esht e shkathet sa me ska
  lumsi gjyshja qe e ka
  "Kur do martohesh " i thot gjithnje
  " o nena ca thua , kam shkollen he per he "

  me kerkove poezi , ja ta bera nje te "ndritur"
  u perpoqa ta pershtas, qellimit se di ne ja kam arritur
  ........
  gjejeni per ke e kam ber


  te pershendes shum shum , je vajz flori

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me duket se e kam gjetur

  Pershendetje dhe nga une!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  he kush esht ?
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga labja; 08-03-2011 mė 08:05 PM.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Pershendetje per ty qe e ke hap temen, & poashtu per te gjitha femrat qe jane n`forum

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ok nje pershendetje dhe nga mua per laben dhe mendoj se kjo goca eshte bessy (nje pershendetje dhe per te)

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Qenke kputur me kete poezi ti

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  beji ti nje me te mir , meqe ta piku ne shpirt

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume me qef e kisha lexuar nje nga Majdi

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  shume me qef e kisha lexuar nje nga Majdi
  e ke parasysh ate shprehjen "qeni qe leh nuk te kafshon " ja fiksss fare

 10. #10
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Po rri e po mendoj , pse te mos bej nje mini poezi
  per dike qe e kam xhan , per nje forumist te ri

  Eshte e zgjuar , e qeshur shum
  fjalet e embla i ka si lum
  esht e shkathet sa me ska
  lumsi gjyshja qe e ka
  "Kur do martohesh " i thot gjithnje
  " o nena ca thua , kam shkollen he per he "

  me kerkove poezi , ja ta bera nje te "ndritur"
  u perpoqa ta pershtas, qellimit se di ne ja kam arritur
  ........
  gjejeni per ke e kam ber


  te pershendes shum shum , je vajz flori
  hahahahah faleminderit SHUME
  ESHTE SHUME E BUUUUUUUUUUUUUKUUUUUUUUUUUUUR
  CKAM QESHUR KUR E PASHE
  faleminderit & e kam nga zemra
  te puth foooooooooort
  JE NJISHT MOOOOOOOOO TA KAM THON
  FORUMIST SI TY , NUK GJE KUDO

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin
  hahahahah faleminderit SHUME
  ESHTE SHUME E BUUUUUUUUUUUUUKUUUUUUUUUUUUUR
  CKAM QESHUR KUR E PASHE
  faleminderit & e kam nga zemra
  te puth foooooooooort
  JE NJISHT MOOOOOOOOO TA KAM THON
  FORUMIST SI TY , NUK GJE KUDO
  uuu rrofsh ... dhe ti sngelesh mbrapa

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po kjo bessy nga ka humb ......

 13. #13
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Pershendetje per te gjithe dhe mire se ju ri-gjej.

  Uroj te gjithe te jeni mire

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Mire se u ktheve Al Capone

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Pershendetje per te gjithe dhe mire se ju ri-gjej.

  Uroj te gjithe te jeni mire
  mirse erdhe Al.. na humbe?

 16. #16
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  mirse erdhe Al.. na humbe?
  Faleminderit! Ne krye te detyres, na kishte nis puna per ekspertiz.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pershendetje
  Nga toni07 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-11-2010, 10:54 PM
 2. pershendetje
  Nga corleone nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2009, 06:29 PM
 3. Pershendetje
  Nga kosfer nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2009, 02:28 PM
 4. pershendetje
  Nga eki89 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2009, 02:58 PM
 5. Pershendetje ...
  Nga Edem nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 11:46 AM