Gjej te verteten!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 5 FillimiFillimi 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 82
 1. #21
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  e para them un

 2. #22
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20


  po e them pergjigjen

  per cudin e aurelit esht e treta e vertet

  PAS

 3. #23
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E 3 lind nje bebe me dhemb e kam lexu dikun po sme kujtohet

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ok, un konfirmoj te dyten!

 5. #25
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  reno je me vones eshte dhene pergjigjia

 6. #26
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin
  reno je me vones eshte dhene pergjigjia
  Kisha ngel mbrapa me faqet

 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  te gjithe PAS ju?

  Ok, ja historit e propozuara!

  1- Nese Toka do te spostohet dhe 7 metra nga ana e diellit, do te kemi nje ICE AGE (epok te akullt)!
  2- Youtube eshte bere faqja me e populluar per lidhjen e ēifteve?
  3- Prinderit me te rinje ne bote kane qene 8 dhe 9 vjeē!

 8. #28
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  jam ne dilem midis te pares dhe te dytes

  them se esht e 3 ?

 9. #29
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hehe! nuk je e sigurt? apo je!

  Gjithesesi e ke gjetur! per ēmimin jam ne dilem..

  vazhdo me 3 historit e tua!

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ua , sme besohet ..prap

  1-nje plake ofro 100 vj filluan ti mbinin prap dhembet
  2-mendohet te riorg nj tj PUC ne shqiperi , e udhehequr nga opozita
  3-parashikohet nga shkenctaret nje tjeter termet , ne japoni , por me permasa me te vogla se ky i fundit !

  gjej te verteten

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Tani nga Opozita ca nuk pritet por me duket se eshte pyejte me spec. Do zgjedh te paren.

  Konfermoj te paren (1), pasi termetet 3 nuk parashikohen.

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pasi i lex te tera pergjigjet ( sic bej gjithnje )
  e ka gjet pergjigjen e sakt ReniX ....
  vazhdo me historit e tua

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  evivaaaaaaa!

  ok, propozoj:

  1- Mjalti eshte ushqimi qe nuk prishet kurre!
  2- Shiu ka rene per 3 muaj rresht ne nje qytet te Afrikes!
  3- Nje krokodil mund te nxjerri gjuhen!

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  po dihet pa asnje pik dyshimi qe esht e para

  ca fitova ?

 15. #35
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Duhet te te pelqej shume prandaj

  Vazhdo me historit dhe ta them un ēf ke fituar!

  nje kinder sorpresa

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  1-gjiza japoneze behet me dhjam derri
  2-zemra e karkalecit ndodhet ne koke
  3-ne lashtesi , per sherimin e buzeve , perdorej rreshira e pemes

  gjej te verteten

  p.s: ma thuaj ca fitovaaa

 17. #37
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  1-gjiza japoneze behet me dhjam derri
  2-zemra e karkalecit ndodhet ne koke
  3-ne lashtesi , per sherimin e buzeve , perdorej rreshira e pemes

  gjej te verteten

  p.s: ma thuaj ca fitovaaa

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  mos eshte versioni 3-te :=)

  3-ne lashtesi , per sherimin e buzeve , perdorej rreshira e pemes

 19. #39
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  K.O

  jo , se ke gjetur

 20. #40
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  ok me absurden

  2-zemra e karkalecit ndodhet ne koke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mire se ju gjej!
  Nga Irma77 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 02:18 PM
 2. Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 13-12-2010, 12:13 PM
 3. Pėrdoruesit e rrjeteve sociale nuk e thonė tė vėrtetėn
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 03:33 PM
 4. Mire se ju gjej!
  Nga maratonomaku nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-02-2009, 09:45 PM
 5. Google fsheh tė vėrtetėn
  Nga Altin111 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2007, 08:41 PM

Etiketat pėr kėtė Temė