Berluskoni "Don Zhuan", shpenzoi 34 milionė euro pėr dhurata


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Berluskoni "Don Zhuan", shpenzoi 34 milionė euro pėr dhurata

  Receta Gatimi  Kryeministri i Italisė, Silvio Berluskoni, nė vitin 2010 ka shpenzuar 34 milionė euro pėr bizhuteri, antikitetet, kravata dhe zarfe me para pėr vajzat e reja nga rrethi i tij, shkruan gazeta "Corriere della Ser".

  Sipas gazetės, miliarderi 74-vjeēar ka shpenzuar 120 mijė euro vetėm pėr kravata.

  Raportohet se Berluksoni ka marrė me qira njė pallat pėr 675.000 euro, ndėrsa pėr vilėn e tij nė Antigua ka paguar 900.000 euro pėr faturat e gazit dhe rrymės.

  Gjatė hetimeve qė po zhvillohen kundėr tij, disa vajza tė reja kanė thėnė se kanė pranuar shumė dhurata nga kryeministri italian.

  Sipas gazetės, Berluskoni u ka dhėnė 562.000 euro 14 "shoqeve" tė tij.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  uaaa po ci ka keta dhemb ky

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hah bo bo la nam ky

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po si jo la nam te keq manjaku

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  i rropi italianet dhe te huaj ky me taksa per dhuratat e te dashurave!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  pse mos te shpenzoj ky kan leke populli vendas apo i huaj qoft

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  puuuuu ca ben ky mo o.O

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  si me tjen ne poker ne fb ky

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Jeni "Pro" apo "Kunder" klonimit te njeriut?
  Nga smocking2 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-12-2014, 02:00 AM
 2. "Raspberry Pi" - Mini-Kompjuter per vetem 35 Euro (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2012, 10:03 PM
 3. 538.000 Euro denim per 30 kenge "ilegale"
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-09-2012, 03:44 AM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 02:15 PM