Plagosi babė e bir, vetėdorėzohet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  Plagosi babė e bir, vetėdorėzohet

  Receta Gatimi

  FUSHE-KRUJE- Eshtė vetėdorėzuar nė Komisariatin e Policisė Krujė shtetasi Aurest Cakoni, 27 vjeē nga Thumana i dyshuar se ka qėlluar me armė zjarri nė drejtim tė shtetasve Shkelzen Mana dhe Dervish Mana, babė e bir, duke shkaktuar plagosjen e tyre.


  Ngjarja ka ndodhur dy ditė mė parė, ku 27- vjeēari, fqinj me dy tė plagosurit mendohet se si pasojė e prishjes sė njė fejese shtatė vite mė parė ėshtė konfliktuar me familjen Mana.


  Sipas policisė lidhur me kėtė ngjarje po procedohet penalisht nė gjendje tė lirė edhe shtetasi Gani Cakoni, 58 vjeē.

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po cfar behet atje ne shqiperi si duket te gjith paskan arme me leje!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shyqyr qe nuk kan vdekur asnj njeri e as tjetri

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po keta u ndezen keq keshtu

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e aurest
  Anėtarėsimi
  May 2016
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  erinaa labja e majdi mos gjykoni njeri kurre se asnjehere nuk i dini arsyet e verteta jo cdo gje qe shkruajne gazetaret eshte e vertet dhe mbi te gjitha nuk i dihet nje dite ju bjen te njiheni me te gjykuarin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 02:27 PM