Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25

  Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!

  Receta Gatimi

  Gėzuar ditėlindjen EMAUS,te urojm fat lumturi dhe cdo tė mire nė jetėn tėnde......Gėzuar!!
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Dhe 100 vjeēe Ani! Uroj sa me shume gezim e lumturi ne familjen tuaj! Gezuar Ditelindjen!

  Kalofsh nje dite speciale dhe te bukur mes njerezve te dashur!

  Mos harro te hedhesh ndonje cop tort ketej nga forumi

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11


  U befsh dhe 100 vjece Emaus! Uroj tia kalosh sa me bukur sot!

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar Ditlindjen Emaus!! Edhe 100 vjet te tjera lumturi dhe fat

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar Ditelindjen, te uroj edhe 100 Vite te lumtura me Familjen


 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Happy Birthday Emaus. Urime. Te uroj nje dite sa me te bukur ne pranine e njerezve me te dashur per ty. Gezuar.


 7. #7
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9

  10000000000000000000 vjece emaus
  te uroj lumturi & shendet cdo sekont ne jeten tende

 8. #8
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11  GEZUAR DITLINDJEN

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Urime Ditelindja Emaus i gezofsh edhe 101 vjet te uroj fat, shendet, lumturi dhe te gjitha te mirat ne jete

  Erdi.

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  urime u befsh 99 vjet:

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Urime edhe 100 Vjet te lumtura .....

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  U befsh edhe 100 Emaus !
  pranoje edhe kte dhurat te vockel nga un

 13. #13
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Gezuar Ditlindjen Emaus! U befsh 100 vjet.Te uroj lumturi,fat dhe harmoni

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Anila gezuar ditelindjen dhe 100 pranvera
  fat dhe lumturi ne jete

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  Gėzuar ditėlindjen EMAUS,te urojm fat lumturi dhe cdo tė mire nė jetėn tėnde......Gėzuar!!  Shume faleminderit Kliton

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Dhe 100 vjeēe Ani! Uroj sa me shume gezim e lumturi ne familjen tuaj! Gezuar Ditelindjen!

  Kalofsh nje dite speciale dhe te bukur mes njerezve te dashur!

  Mos harro te hedhesh ndonje cop tort ketej nga forumi
  Shume faleminderit Reni, nuk mbeti asgje, apo nuk ishte torte me tiramisu

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin


  U befsh dhe 100 vjece Emaus! Uroj tia kalosh sa me bukur sot!
  Shume faleminderit qe me kujton, te uroj dhe une cdo te mire ne jete

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Gezuar Ditlindjen Emaus!! Edhe 100 vjet te tjera lumturi dhe fat
  Faleminderit shume patriote, dhe une te uroj cte te doje zemra

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Gezuar Ditelindjen, te uroj edhe 100 Vite te lumtura me Familjen

  Faleminderit shume qe e ndan kete dite te vecante me mua. Torta qenka shume e mire

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erlindi Lexo postimin
  Happy Birthday Emaus. Urime. Te uroj nje dite sa me te bukur ne pranine e njerezve me te dashur per ty. Gezuar.

  Faleminderit Erlind per urimin dhe une te uroj Zoti te bekofte gjithe ditet e jetes tende.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 2. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 08:23 PM
 3. Gėzuar Ditėlindjen, Emaus!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 08-07-2009, 04:12 PM
 4. ~?~Gėzuar Ditėlindjen EMAUS~?~
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-03-2008, 10:33 PM
 5. Gezuar Ditelindjen Emaus!
  Nga konti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-03-2007, 12:01 PM