Receta Gatimi

Ndihme per te vene muzike ne Facebook!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14

  Exclamation Ndihme per te vene muzike ne Facebook!

  Me duhet ndihma juaj anetare te nderuar, Dua te vendos MP3 ne Facebook te me tregoni procedurat, une provova por ndoshta nuk kam ditur, ja keshtu si ne foto dua te bej: 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me sa di une keto mundesh ti besh vetem nese ke 1 Fan page ne facebook!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Pershendetje Erdi,

  Ne fillim shto nje Aplikacion qe quhet FBML ne faqen tuaj.

  Me pas shtoni kodin:
  Kodi HTML:
  <fb:mp3 src=”http://vendi ku eshte file juaj.com/muzike.mp3″ title=”Titulli i Kenges” artist=”Kengetari” />
  e keshtu me radhe per te gjitha kenget qe do te shtosh.

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  Me ndihmuat dyte, bera nje Fan Page ashtu u dashke, e bera sipas kodit qe e ke vendosur Renix dhe funksionoi thnx edhe njehere

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  pa problem erdi mos harro ta shtosh https://www.facebook.com/portalishqiptar ne faqet tuaja te preferuara dhe tia sygjerosh ndonje miku

  klm

 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  Gjithesesi ReniX qe do te shtoj si faqe time te preferuar, edhe e kam pasur ndermend, po nje problem muzika nuk leshohet ne facebook, shume mire po e qes une por nuk po leshohet nuk e di pse, Reni qe nuk priton ma gjej nje link url te nje muzike mp3. sepse une po dyshoj ne te qe nuk po e marr ne rregull,,

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  prvovo kete:

  Kodi HTML:
  <fb:mp3 src="http://patrickkroft.com/mp3/Patrick_Kroft__VoulezMix.mp3" title="Patrick Kroft" artist="Voulez Mix" />

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  prvovo kete:

  Kodi HTML:
  "http://patrickkroft.com/mp3/Patrick_Kroft__VoulezMix.mp3"
  Po me beri Vetem kjo pjesa. Si e gjete kshtu linkun, une nuk po mund ta gjej kshtu sepse une provo disa kenge shqip po linket me dalin shume te gjata.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Filet mp3 duhet te jene te hostuara direkt ne server! Jo ne faqe si megaupload apo rapidshare!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihme per faqet private ne Facebook
  Nga paolo maldini nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-07-2012, 10:27 PM
 2. Kur dėgjoni muzikė nė Facebook, kujdes intimitetin
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 10:18 PM
 3. 4 fotot qė nuk duhen vėnė nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 10:16 AM
 4. Ndihme nuk me hapen fotot ne facebook
  Nga musa arusha nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-06-2010, 09:57 PM
 5. Kam nevoje per ndihme perreth facebook
  Nga eugjeni nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-02-2010, 08:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė