[STAF] Aplikime pėr Moderator


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  [STAF] Aplikime pėr Moderator

  Receta Gatimi

  Forme Aplikimit


  Mund tė aplikoni nė forumin tonė pėr moderator nė temat e hapura ose propozoni njė tuajėn.

  Informacione
  1- Emri Juaj:
  2- Datėlindja:
  3- E-mail:
  4- Vendbanimi:
  5- Profesioni:


  Informacione shtesė
  6- Eksperiencė nė site tė tjerė? (po/jo)
  7- Eksperiencė me html/php? (po/jo)
  8- Sa kohė shpenzoni nė linjė?
  9- Kė teme doni tė moderoni?


  * Pas aplikimit do tė kontaktoheni nė privat nga stafi.
  * Ēdo abuzim i postit do tė heq titullin pėrkates.  Lirenti.com

 2. #2

  Re: [STAF] Aplikime pėr Moderator

  oh me fal e ku qit tjeter kun kam nje kerkes per modernator nese ban

  Informacione
  1- Emri Juaj: besfort
  2- Datėlindja: 27 . 11 .1991
  3- E-mail: anakonda-b@hotmail.com
  4- Vendbanimi: kosov prizren
  5- Profesioni: nxenes


  Informacione shtesė
  6- Eksperiencė nė site tė tjerė? (po/jo) po
  7- Eksperiencė me html/php? (po/jo) jp
  8- Sa kohė shpenzoni nė linjė? Deri me 10 ore ne dit ne net
  9- Kė teme doni tė moderoni? muzik edhe ndonje tjere sipas mendimit tuaj

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: [STAF] Aplikime pėr Moderator

  Informacione
  1- Emri Juaj: Arianit
  2- Datėlindja: 26.11.1991
  3- E-mail: connex.ari@hotmail.com
  4- Vendbanimi: n'Prizren
  5- Profesioni: Nxenes


  Informacione shtesė
  6- Eksperiencė nė site tė tjerė? (po/jo) PO
  7- Eksperiencė me html/php? (po/jo) JO
  8- Sa kohė shpenzoni nė linjė? 6-7
  9- Kė teme doni tė moderoni? Per cilat ka nevoj.. zgjedhni ju !! *

 4. #4

  Re: [STAF] Aplikime pėr Moderator

  Informacione
  1- Emri Juaj: Armando
  2- Datėlindja: *me kane thene qe kam lind ne 03.02.1986
  3- E-mail: dr_eagles_hunter at hotmail dot com
  4- Vendbanimi: *Berat - kayseri
  5- Profesioni: *Nxenes


  Informacione shtesė
  6- Eksperiencė nė site tė tjerė? (po/jo) *PO
  7- Eksperiencė me html/php? (po/jo) Po
  8- Sa kohė shpenzoni nė linjė? *ca dite 7-8 ore ca dite hic
  9- Kė teme doni tė moderoni? * ndonje teme te andej nga trupi dhe shendeti apo muzika , besimet fetare
  -----
  flm

 5. #5
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Talking

  Informacione
  1- Emri Juaj: Erblin
  2- Datėlindja: 14 . 11 .1994
  3- E-mail: bl1nnnzz@msn.com , erblin_jc@live.com , anngeL-haccK@live.com etjj
  4- Vendbanimi: Ferizaj Kosov
  5- Profesioni: Nxenes


  Informacione shtesė
  6- Eksperiencė nė site tė tjerė? (po/jo) Po
  7- Eksperiencė me html/php? (po/jo) PO
  8- Sa kohė shpenzoni nė linjė? Sorry : ( E shutn ONLINE e Diell ONLINE )
  9- Kė teme doni tė moderoni? ēfar te deshironi ju
  +
  10- Mund ti krijoj reklamat per ndonje gje
  11-Me hap Website jo ME : com,ch,org,net etj

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ky iformacion dergohet me pm tek lirenti apo diku tjeter?

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Kerkesat mund te behen nen kete teme ose me mesazh privat Administratoreve!

  Faleminderit

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une e kam derguar aplikimin tim tek lirenti me pm.

 9. #9
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  edhe une e kam derguar me PM por akoma nk me kane kthyer pergjigje....u be shume kohe...

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do te ishte me e lehte per oranizim nqs i dergoni dhe "hapersiren qe doni te moderoni". Mund te bazoheni ne hobin tuaj, profesionin apo ēfare ju pelqen me shume dhe sigurisht keni me shume bagazh informacioni.

  Kete jave (max data 15) kam degjuar do behen organizime ne staf!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Moderator
  Nga aliu nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 09:28 PM
 2. Pėr cilin antar votoni pėr MODERATOR tė Forumit Lirenti?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 07:16 AM
 3. Grada Super Moderator :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 11:18 AM
 4. [LEXO] Ju pėlqen siti? Doni tė jeni Moderator?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 11:49 AM