Nje faqe per te mesuar Frengjisht


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9

Tema tė ngjashme

 1. Kam mėsuar...
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 27-11-2013, 12:09 AM
 2. CSS Hapat e para per te mesuar CSS - Cascading Style Sheets
  Nga Al Capone nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 02:24 AM
 3. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:14 PM
 4. Web faqe pa pagese - Web faqe falas
  Nga NickAlb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 03:14 PM

 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,861
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25

  Nje faqe per te mesuar Frengjisht  Ne kohet e sotme fale kompjuterit dhe internetit mund te mesojme gjithēka po te kemi deshire dhe vullnet. Si ne rastin e profesioneve si dhe ndonje gjuhe te huaj.

  Nga faqa tresbienfrench.com gjithekush nga ne qe deshiron te mesoj disa fjale per komunikim ne gjuhen franceze mund ta beje falas.
  Ju mund te mesoni nga bashkbisedimet me te thjeshta, ngjyrat, numrat, kafshet si dhe nivele me te avancuara.
  Faqja eshte e ndertuar ne menyre fare te tjeshte dhe mjaft interaktive me perdoruesin.

  Meso Frengjisht online.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,170
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  20
  Interesante dhe shume e nevojshme,do ti hy nje here te mesoj disa fjale,me nevoiten.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  13,861
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  48
  Reputacioni
  25
  Po keto gjera duhen. Sidomos ne france qe sfjet njeri gjuhe tjeter me sakt nuk duan te flasin gjuhe tjeter perveē frengjishtes. Dhe te pakten gjerat per hotelin, apo ku eshte kjo rruge etj jane shume shuuume te nevojshme.

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,660
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  6
  shum flm per ndihmen ))

 5. #5
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  2,702
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  4
  Informacion i vyer....sepse eshte gjuhe shume e bukur!....

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,738
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  13
  sa gje e mir qe esht prz.....po ne kte periudh skam koh as per te degjuar nje keng ne youtube , e jo me te mesoj dhe frengjishten......
  ...All is well...

 7. #7
  pėr ty edhe 1 her VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  10,103
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  21
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Informacion i vyer....sepse eshte gjuhe shume e bukur!....
  s'besoj!
  thonė se ēdo fund ėshtė njė fillim i ri, por mua s'ka ēfarė mė duhet nėse nisė pa ty...!!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,562
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  lool, Ice shijet nuk jane te njejta , Aurores i pelqen ty jo
  Une psh vdekje e kisha kur e msoja n'shkolle , tani me pelqen
  ♥“Æ) ø.☆“Æ)
  (ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥F♥T♥Th♥“Æ) ø.☆“Æ)ElB@S@N(ø☆“ (ø.♥““Æ`•.øø.☆♥♥♥

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,170
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  20

  Se c'degjova dhe nje faqe shume te mire per te mesuar Gjermanisht po spo me kujtohet,ne qoftese i ka rene dhe ndonjerit nga ju ne vesh ta ne e thote

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kam mėsuar...
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 27-11-2013, 12:09 AM
 2. CSS Hapat e para per te mesuar CSS - Cascading Style Sheets
  Nga Al Capone nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 02:24 AM
 3. Ja disa nga gjėrat qė kam mėsuar nga jeta!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 06:14 PM
 4. Web faqe pa pagese - Web faqe falas
  Nga NickAlb nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 03:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė

Bashkohuni dhe Ju kėtij komuniteti entuziast dhe argėtues. Krijo njė Llogari Falas