Keni vetem 20 mije lek - Cfare do te blinit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Keni vetem 20 mije lek - Cfare do te blinit?

  Receta Gatimi  Nese ne xhep do ju gjendeshin vetem 20 mije leket e fundit tuajat (20€/$). Si do ti shpenzonit? Cfare ishte gjeja e fundit qe do te beje me keto lek!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  rroba

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  rroba
  ulkina cfar rrobash do bleje moj vajze. na thuaj te blejme dhe ne. ku blehen rroba me vetem 20 mi leke. asnje bluze nuk blen dot...

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ohu un shpenzoj ca te bej me kaq pak 20 euro nje liber ose nje lule tjeter cfar?

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  ulkina cfar rrobash do bleje moj vajze. na thuaj te blejme dhe ne. ku blehen rroba me vetem 20 mi leke. asnje bluze nuk blen dot...
  o shoku un nuk kam ndermend ta blej bluzen 100mij lek (tani po ma tha truri edhe e bej ) po ka dhe nga ato qe bejn 20 mij lek

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  aaa domethen kur thua rrobe diskuton vetem per nje bluze??

 7. #7
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  mmmmm...... vetem 20 euro ? por ti u cigunove te veje me shuuuum hahahha
  ok !!!!! ....... do bleja embelsira me cokollat & do te qerasja shoqerin me te ngusht
  pak bla bla , pak embalsira & keshtu jeta behet me e embel

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  aaa domethen kur thua rrobe diskuton vetem per nje bluze??
  epo skemi ca te bejme ne e ka fajin kriza

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  20 euro hmmm nje Maic se edhe ashtu tash rriten temper...

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do pija birr me shok

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  do blija disa embelsira me shoqet

 12. #12
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  20 euro? nje karte telefonit...

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  20 euro? nje karte telefonit...
  pse aq bejn kartat andej o.O ????

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Asnjeri nuk do i investonte mendjen per te prishur e keni hahaha!

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Asnjeri nuk do i investonte mendjen per te prishur e keni hahaha!
  epo ca te bejm na thoj ti ca do beje ??

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  them se po te kisha tani 20 mij lek , do i harxhoja me kto punet eprojekteve qe i kemi si zinxhir

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do Blia nje USb

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Asnjeri nuk do i investonte mendjen per te prishur e keni hahaha!
  Po qe e ke mire ti...po te isha ne shqiperi, me 20 mij lek do blija nje qese me fara luledielli e do i shisja...me fitimet do blija banane, dhe perseri do i shisja...me fitimet nga bananet do blija perseri banane qe te beja disa lek me shume...pastaj...nga fitimet e marra se bashku te te gjithe bananeve, do blija rroba e do i shisja te gabelet...eeee kshu me radhe mo...pak a shume per nja dy-tre vjet, me keto llogari qe bej une, me ate 20 mij lekshin do kisha bere hotel...hahhaha...

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  smocking, tamam si pune asaj barsaletes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Keni vetem 24 ore per te jetuar...
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 07:05 PM
 2. Facebook hap vende pune, 235 mijė nė BE, 3 mijė vetėm nė Shqipėri
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-01-2012, 05:30 PM
 3. Facebook nė krizė? Vetėm 34 mijė pėrdorues e braktisin
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 05:28 PM
 4. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 31-03-2009, 04:51 PM
 5. Vret djalin e vetem per 200 mije leke
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2007, 03:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė