Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Djallėzore Cila ka qene dhurata me e bukur qe keni marre?

  Receta Gatimi

  Te gjitheve na pelqejne dhuratat! Por sa veshtire eshte te zgjedhesh te preferueren?  Cila eshte dhurata qe ju ka pelqeyer me shume dhe kush ju a ka bere? Ska rendesi te jete materiale!

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dhurata me e bukur ka qen nje dhurat qe e kam marr per 11 vjetorin nga babi dhe ate dhurat e kam akoma

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Po ēfare durate ishte se na bere kurioze

 4. #4
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  hmmmm ishte nje tip makin llogaritese por qe kishte edhe per te mbajtur shenim nr telefoni edhe memo edhe schedule loje dhe ore ishte vertet shuuum fantastike tani kur e humbas ndonje her bej namin

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Dhurata me e bukur ka qen nje Vetur Opel Corsa per Datelindjn e 18 Babi ma pate dhuruar,eshte ardhur nga Austria vete per kete kurr nuk mundem ta harroj ate qast.

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Po ti Reno si autor i temes do na tregosh per dhuraten tende

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kam mar shum dhurat dhe nuk di cilen do zgjedhja si me te rendesishem ,por do veqoj 3 dhurat se i mbaj edhe sote dhe i dua shum Nje varse flori nga vllai im per ditlindjen tim ma solli nje mbatjse te bizhunteris nga shoqja im ku vizitoj per heren e par shqiperin dhe nje dhurat modest e kam nga nje polake..

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e mbaj mend kur isha i vogel, diku 12 apo 13 vjec, mami me pat blere nje biciklete per ditelindje, dhe ajo per mua ne ate kohe ishte gjeja me e mire qe kam marrur ndo1her...

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e mbaj mend kur isha i vogel, diku 12 apo 13 vjec, mami me pat blere nje biciklete per ditelindje, dhe ajo per mua ne ate kohe ishte gjeja me e mire qe kam marrur ndo1her...
  e ke tani ate bicikel?

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha Erinaa Jo se kam se i ka kjo pune 6 apo 7 vite

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  haha Erinaa Jo se kam se i ka kjo pune 6 apo 7 vite
  paske qen djal qerrat e ke prish biciklen

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eeee... e ka edhe mentor kurtishi 1 kong, kur jom kon 1 vakt i ri

  U plakem

 13. #13
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  dhurata me e bukur qe kam mare eshte nga goca halles
  nje zarf portokalli ( ngjyra ime e preferuar)
  & ka 1 zemer qe shkruan "hape zemren ne me do" kur e hap zemer
  mbrapa ka 1 dritare qe shkruan "hape dritaren & veshtro"
  mprapa ka nje zarf " hape zarfin & lexo"
  & ne fund shkruan "te dua mos harro"
  ESHTE NJE DHURATE QE E KA BERE VETE & E DIJE QE E KA BERE ME GJITH ZEMER bashk me zarfin kishte nje varse me gjysem zemre best friend for ever & gjysmen tjeter e ka ajo

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  wowwww besyy sa bukuuur ^_^

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  nje si kjo e besit ma ka dhe mua 1 shoqe ,ne vit te par

  hai un cuore nel tue mani
  APRILLA !
  Lentamente


  ...
  dentro questo cuore troverai...qualcosa molto PRECIOSA! (na falni per italishten e kulluar ee )


  ...
  hai trovato un tesoro
  aprila , e troverai....


  ....
  una grande amica per sempre


  ....
  kjo ish nga mbrapa

  .....

  e vecanta ish qe , e beri ne klas ..dhe...ne nje dit ku ne patem nje konflikt bashk ....

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sa bukuuuur ^_________^

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje inbox per ditlindjen time te fundit,

  te pakten per mua ajo ishte me e bukura!

 18. #18
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  absolutisht nje buzeqeshje qe sdo ta harroj kurre, nga nje vogelush qe sapo ka kalu nje vit.......

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nje kartolin .

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  sot nje shpull syve mora.....

  e meritoja....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte dhurata qe do donit te merrnit...
  Nga aldy nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 171
  Postimi i Fundit: 11-12-2015, 01:55 AM
 2. Sa puthje keni marre... ose dhene sot ? ?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-10-2014, 06:33 PM
 3. Cila ka qene Eksperienca me e bukur e jetes tuaj?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2013, 12:57 PM
 4. Karrota dhe kumbulla pėr tė qėnė mė tė bukur
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 01:48 PM
 5. 8 sekrete per te qene e bukur.
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 06:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė