Dhe 100 vjeē Aurel!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Dhe 100 vjeē Aurel!

  Receta Gatimi

  Aurel, te uroj te behesh dhe 100 vjeē!

  Gezuar ditelindjen, fat ne jete dhe kudo!


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  GEZUAR DITLINDJEN AURELO
  EDHE 100 VITE TE LUMTURA

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urimee Ditlindjenn...

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Faleminderit per urimet dhe sonte jeni te ftuar te gjithe ketj nga une

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditelindjen aurel uroj te behesh 100 vjec me shendet te plot

 6. #6
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditlindjen aurel shum fat dhe mbarsi ne familje

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  flm ulkina dhe gjendar hajdeni dhe ju sonte se behet fest ketej

 8. #8
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Patjeter vetem tregona se kur fillon festa

 9. #9
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Ne kohe qenkam se nuk ka kaluar akoma ora 12......

  Urime Aurel! U befsh edhe 100 vjec!

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  TA GEZOSH DITLINDJEN AUREL

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime edhe 100 tjera

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe 100 te tjera aurel. shum fat ne jet dhe sukse .

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  flm per urimin nga nje birre per te tere ore

 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Dhe 100 vjec Aurel,te uroj cdo te mire,fat dhe lumturi ne cdo aspekt te jetes.

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 vjec Aurelo po mua sme ka ardhur ftesa akoma

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  o majdo po kush eshte problemi festa vazhdon akoma birra te derdhet lume..

  Flm per urimin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen Aurel
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-04-2012, 05:11 PM
 2. Dhe 100 vjeē Kliton !
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 20-07-2011, 06:34 PM
 3. 100 Vjec per Ulkinen
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 06-07-2011, 08:22 PM
 4. Gezuar ditelindjen Aurel!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-04-2010, 08:48 PM
 5. 14 vjec dhender
  Nga Klevi88 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 02-08-2009, 07:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė