iPhone 5 me kamerė 8MP dhe video High Definition


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post iPhone 5 me kamerė 8MP dhe video High Definition

  Receta Gatimi


  Deri tani, ne kemi pasur rastin tė dėgjojmė shumė thashetheme lidhur me modelin e ri tė iPhone 5.


  Sė fundmi ėshtė thėnė se modeli mė i ri i telefonit tė Apple do tė posedojė kamerėn me 8 mega-piksel.
  Pėr mė tepėr, thuhet se kamera e re e iPhone do tė prodhohet nga kompania Sony.

  Lajmin pėr kamerėn e re tė iPhone 5 e ka dhėnė pėrfaqėsuesi i kompanisė Sony, Howard Stringer, i cili ishte intervistuar nga Wall Street Journal.

  Nėse ndodh qė Sony ta furnizojė kompaninė Apple me kamerat e reja pėr iPhone 5, atėherė kjo do tė nėnkuptojė se ky telefon do tė posedojė kamerėn me 8 mega-piksel e cila mund tė incizojė HD video nė 1080p.

  Pėr iPhone 5 ėshtė thėnė se do tė jetė i gatshėm nė vjeshtėn e kėtij viti, kur pritet tė lansohet edhe iOS 5.0.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wow sa ka perparuar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5, kamerė Full HD nė 1080p?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 21-07-2011, 08:39 AM
 2. Imazhe high definition tė planetit Tokė!
  Nga kristimcs nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2009, 04:01 PM