Receta Gatimi per Pashket


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Receta Gatimi per Pashket

  Receta Gatimi

  Cfare receta gatimi do te keshillonit per diten e Pashkeve?  Receta per te gatuar mishin e qingjit? Receta per Embelsira?

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Receta ime e preferuar per pashket eshte Vezė nė Kulaē

 3. #3
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Mmmmm shume e mire duket!!!...Pashket po afrojne dhe ne fakt c'do gje qe gatuhet per ate dite eshte e mire....kete vit mendoj qe vezet ti ngjyros me ngjyra te ndryshme....pa anashkaluar vezet e kuqe...ne ngjyren tradicionale!!!...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Receta gatimi!
  Nga EMAUS nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 07-04-2013, 06:00 PM
 2. Gatimi, pasioni i ri i meshkujve.
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 08:08 PM
 3. Receta Gatimi
  Nga Kampioni99 nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-09-2009, 11:30 AM
 4. Gezuar Pashket
  Nga mekaniku nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 21-04-2009, 12:30 PM
 5. Gatimi i vezėve
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-11-2006, 12:04 AM

Etiketat pėr kėtė Temė