Cfare ju ka bere te merziteni sot ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 183
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Cfare ju ka bere te merziteni sot ?

  Receta Gatimi

  presorja e anglishtes ...se sna i kish cuar notat e punes me projekt ( sic na premtoi )

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O shum gjera po nuk thuhen

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  I njejti person qe u merzita, i njejti ma hoqi!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shum gjeraa..ama vogelsiraa po qe prap se prap mu prishh ditaa...

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  mua me merziti antivirusi i pc sot...

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shiu ...........

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  nje goditje ne koke ................................. dhe nje shikim ............ me teper ky i fundiiiiit @@@@@@@@@@@@

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ja sot per cudi sen nuk em ka merzit

  shenje e mire kjo

 9. #9
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sooooooot kam qehsuuuuuuuuuuuuuuur saaaaaaaaaa skisha koh t merxitesha

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shum gjera te tera njhersh ne nje dit

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  para 10 minutave nervoz mka bo 1 mualif (fjale koti, gafe apo si i thoni ju...) qe nuk munda te rrije pa i thene kjo eshte e bardhe jo e zeze !

  Se tjerat mire jane

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  nje problem ne Elektrodinamiken nuk munda ti dal ne fund

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga gjendar Lexo postimin
  nje problem ne Elektrodinamiken nuk munda ti dal ne fund
  me avashe se do rregullohet vetem durim

 14. #14
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  mire e ke Erinaa por nga nje her ngatrrohen gjerat aq shume sa qe nuk di ku ke fillimi e ku do mbaroj

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  po cti beshe duhet durim sa me shum acarohesh aqe me veshtir zgjidhen problemet

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  me ka merzit vllai qepar kur po flija...se kur fle sdua te me pipeti as mizaa

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  me ka merzit vllai qepar kur po flija...se kur fle sdua te me pipeti as mizaa
  Po pse ne ate ore flen ti gjumasheeeeeeeeeeeeeemir ta ka ber vllai

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  me ka merzit vllai qepar kur po flija...se kur fle sdua te me pipeti as mizaa
  Sa mir ta paska ber me behet qefi

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po pse ne ate ore flen ti gjumasheeeeeeeeeeeeeemir ta ka ber vllai
  haha , me zuri pa dashje...isha lodh ...erina , mos me provoko dhe ti , se vajta e kapa prap
  vertet , e kam sh tmerr te me besh zhurem kur fle..si durojjj dot ato pesh pesh pesh , kur je duke flet

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sa mir ta paska ber me behet qefi
  po se ke iden ti sa po me behet mua qefi qe te ka ik ters kto koh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 10 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fitness: Cfare eshte dhe per cfare sherben?!
  Nga labja nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:34 PM
 2. Ēfarė duhet bėrė nė ditė tė caktuar tė javės
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 09:25 PM
 3. Flirtimi nė celular, ēfarė s’duhet bėrė
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 07:35 PM
 4. Ēfare duhet te ndani me miqe dhe ēfare jo!
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-03-2010, 07:34 AM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2007, 09:30 AM