iPhone 5 vjen nė qershor?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Post iPhone 5 vjen nė qershor?

  Receta Gatimi


  Edhe pse pėr njė kohė tė gjatė ėshtė thėnė se iPhone 5 do tė vijė gjatė vjeshtės sė vitit 2011, duket se kjo nuk do tė ndodhė.

  Thashethemet e fundit thonė se iPhone 5 do tė paraqitet gjatė muajit qershor tė kėtij viti.

  Sipas faqes Koreane, ETNews e cila thotė se po citon burime nga industria, thuhet se iPhone 5 do tė paralajmėrohet gjatė muajit qershor, nė njė ngjarje nė tė cilėn do tė prezantohet nga drejtori i pėrgjithshėm i Apple, Steve Jobs.

  Pėrkundėr faktit se data e lansimit tė iPhone 5 thuhet tė jetė qershori i kėtij viti, shumė analistė thonė se njė gjė e tillė nuk do tė ndodhė me kėtė datė, ndėrsa supozojnė se data e lansimit tė versionit mė tė ri tė iPhone do tė jetė pikėrisht me kohėn e lansimit tė ngjarjes sė njohur si WWDC, pasi qė nė kėtė kohė ishte lansuar iPhone i parė, nė vitin 2007.

  Sė fundmi ėshtė thėnė se iPhone 5 do tė posedojė kamerė me 8MP, e cila do tė ofrojė edhe mundėsinė e incizimit tė videos nė Full HD 1080p, si dhe procesorin e gjeneratės sė re, A5, i cili ėshtė pjesė e tabletit tė ri tė Apple, iPad 2.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Wow sa shpejt

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Se besoj se do dali kete vere!!! Pasi iPhone 4 nuk eshte se ka marre shume popullim.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iPhone 5 vjen ne Qershor ?
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-04-2012, 09:24 PM
 2. Nė pranverė vjen iPhone 4 i bardhė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 11:19 PM
 3. Yahoo Messenger vjen nė iPhone dhe Android
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 01:37 PM
 4. Adobe Flash vjen nė iPhone 4?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2010, 07:50 PM
 5. Firefox Home vjen nė iPhone
  Nga MAJDI nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2010, 10:16 AM